Cerere Tiran.

Arhiva forumului

Moderatori: Moderator Global, Administrator

Încuiat
Tiran.
Membru
Membru
Mesaje: 129
Membru din: 11 Apr 2011 15:52

[ Nick ] : kiD*Tiran.^cL
[ Activitate forum ] : Am contul creat în data de Lun Apr 11, 2011 3:52 pm .Momentan am 51 de posturi.
[ Activitate server ] : Am 47 ore jucate.
[ ID Skype /Y!M ] :tiran.tryagain (Y!M adress)
[ Varsta ] : 16 ani.
[ Steam ] : Nu am.
[Alte precizari ] : As dori Helper pentru a avea acces la comenzi !
[Codul ] : Pm lui Crappy

Multumesc:)
Ultima oară modificat 16 Mai 2011 14:43 de către Tiran., modificat 1 dată în total.
musky9
Membru
Membru
Mesaje: 3373
Membru din: 10 Mar 2011 13:57
Detinator Steam: Da
CS Status: online
Localitate: Bistrita
Contact:

:pro: pentru helper e activ si joaca bine dar daca vei primi helper trebuie marita activitatea pe forum
red
Membru
Membru
Mesaje: 523
Membru din: 03 Mar 2011 17:22

:contra: :contra: :contra: nu meriti nici macar slot la cat injuri pe sv
RED
Tiran.
Membru
Membru
Mesaje: 129
Membru din: 11 Apr 2011 15:52

AkeD poti inchide topicul.

De acum inainte nu mai am ce cauta pe cs.tryagain.ro!

M-am saturat de admini frustrati care n-au nici 14 ani, habar n-au sa joace cs si sunt tari in gura!

Nu stiu pe ce ati luat gradele alea dar degeaba le aveti (stiu ei )! Tot redusi mintal ramaneti!

Staff-ul tryagain nu stiu ce tactica aveti dar daca veti continua cu admini de clasa a 5-a precum red nu o sa ajungeti departe precum va propuneti!


Bafta in continuare celor ce stiu ce inseamna respectul!
Ultima oară modificat 18 Mai 2011 00:14 de către Tiran., modificat 1 dată în total.
red
Membru
Membru
Mesaje: 523
Membru din: 03 Mar 2011 17:22

crezi k ma inpresionezi daca pleci la revedere mai inpresionat rau de tot k ai zis sa inchida topicu
si frustrat esti u si u nu sti sa joci cs k intri cu tot feluri de coduri cand sunt eu pe sv la revedere ceao ceao
RED
Crappy
Membru
Membru
Mesaje: 2530
Membru din: 15 Feb 2011 16:42
Localitate: Oradea
Contact:

terminati cu jignirile astea aiurea ca se lasa cu warn .

@ ON : :pro: pentru admin !
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Nikki
Membru
Membru
Mesaje: 1334
Membru din: 21 Feb 2011 14:31
Detinator Steam: Nu
Localitate: Calarasi
Contact:

:contra: :contra: se stie de ce !!!!!
DACA ti-am fost vreo data de ajutor, multumeste-mi cu +1 rep...

Imagine
Chuby
Membru
Membru
Mesaje: 359
Membru din: 03 Apr 2011 21:33
Localitate: Brasov
Contact:

red scrie:crezi k ma inpresionezi daca pleci la revedere mai inpresionat rau de tot k ai zis sa inchida topicu
si frustrat esti u si u nu sti sa joci cs k intri cu tot feluri de coduri cand sunt eu pe sv la revedere ceao ceao
Tu si G.C.T sunteti 2 retardati. Uite-te si tu la felul cum scrii: "inpresionezi, inpresionat, mai in loc de m-ai..." Ai un limbaj jalnic de messenger, si nici nu cred ca esti in pozitia sa ii comentezi ceva baiatului astuia ok?

G.C.T - Daca dai un Contra trebuie un motiv intemeiatcare sa il specifici nu vi aici si fluturi steagul "se stie de ce..."

Ok de la mine ai un :pro: Tiran. :)
Imagine
Avatar utilizator
dragondefoc
Membru
Membru
Mesaje: 8
Membru din: 14 Mai 2011 18:57

si de la mine ai *CENZURAT* maestro si u si tiran k tei jmecherit si u muistu draq obsedatu de baca si de tiran va vibrati in grup :))
Avatar utilizator
eNdLeSs
Membru
Membru
Mesaje: 5
Membru din: 21 Mai 2011 21:50

Maestro scrie:
red scrie:crezi k ma inpresionezi daca pleci la revedere mai inpresionat rau de tot k ai zis sa inchida topicu
si frustrat esti u si u nu sti sa joci cs k intri cu tot feluri de coduri cand sunt eu pe sv la revedere ceao ceao
Tu si G.C.T sunteti 2 retardati. Uite-te si tu la felul cum scrii: "inpresionezi, inpresionat, mai in loc de m-ai..." Ai un limbaj jalnic de messenger, si nici nu cred ca esti in pozitia sa ii comentezi ceva baiatului astuia ok?

G.C.T - Daca dai un Contra trebuie un motiv intemeiatcare sa il specifici nu vi aici si fluturi steagul "se stie de ce..."

Ok de la mine ai un :pro: Tiran. :)
am dat contra ca sa intrebi tu jegosu draq motivu e MATA !
baca
Membru
Membru
Mesaje: 1011
Membru din: 25 Feb 2011 18:34

:pro:
Sunteti 2 retardati
Cum am mai spus nush cum va tras parintii net.. Daca aveti..Poate aveti vreo pensie..
-Quick. Imagine Baca

Crappy Imagine baca^
0ana Imagine baca^
baca^ Imagine J@cki
Avatar utilizator
A-L-E-X
Membru
Membru
Mesaje: 142
Membru din: 28 Apr 2011 11:35

scz off topicul
dar G.C.T e "salata" la cs...
de cate ori intru "NU Iert;) ai ban
:-j
Kid Tiran intra la greu pe server...
Respecta si vei fi respectat!!!
AkEd
Fost Administrator
Fost Administrator
Mesaje: 3370
Membru din: 25 Feb 2011 16:48
Detinator Steam: Da
CS Status: I will frag you ;x
Localitate: Tot ardealui fruncea !
Contact:

Cine mai vorbeste cu cuvinte gen: retardat,prost etc are ban pe forum 7 zile si down pe server !
Tiran. nick si parola in PM si am sa ti-l bag cand repar pc sau trimite-i lui Crappy :closed:
Încuiat

Înapoi la “Arhiva forum”