reclamatie admin!

Arhiva forumului

Moderatori: Moderator Global, Administrator

Încuiat
Avatar utilizator
bY^FIRE
Membru
Membru
Mesaje: 636
Membru din: 18 Apr 2011 11:10
Localitate: Rm Valcea

nickname copil reclamat: Rokey (e admin)
dovezi: http://www.mediafire.com/?4r1xs56xgsaisn9
precizari: se baga peste mine, i-am dat unui player ban ca a facut retry dupa ban(petru cei care nu stiu amx_ban amx_ban cand dai poti sa dai retry) si in regulament scria ca daca face astfel de lucruri se da ban, si i-am dat Ban iar el s-a bagat peste mine ca nustiu ce cu figuri ca scoatei banu ca imi face reclamatie si ca nustiu ce. L-am intrb daca a citit regulamentu si a zis ca da:|....dar regulamentu zice ceva el face altceva , nu avem nevoie de admini incompetenti, deaia se duce srv de rapa!
ce ai vrea sa pateasca: DOWN-GRADE !
Only the strongest survive!
Imagine
dasdy
Membru
Membru
Mesaje: 162
Membru din: 20 Aug 2011 13:17

bai fire
in primul si primul rand invata sa dai un ban
prima data tu miai dat kick si retry dupa kick nu scrie nimic
invata frate sa dai un ban si vi la mn sa vorbesti si nu mai avea tupeu asa mare pe server
Avatar utilizator
bY^FIRE
Membru
Membru
Mesaje: 636
Membru din: 18 Apr 2011 11:10
Localitate: Rm Valcea

dasdy! deci :
1 la mana , te rog sa vb frumos si sa taci
2 la mana, am dat amx_ban dasd 20 citeste-regulamentu (asta a fost mesaju)
3 la mana , ai inceput iar sa comentezi si ti-am zis sa te potolesti ca nu ai nici un drept ca sa ma intrebi tu pe mine ce si cum (sa nu intru in detalii) , iar ai comentat, BAN.
4 la mana, a intrat joker pe server puii mei si a zis aluia sa vb pe mes sa iti scoata Banul
5 la mana, nu ai nici un drept ca sa ma intrebi pe mine cate ore am , cine sunt si toate kestiile
6 la mana, nu ai nici un drept sa ma critici
7 la mana, Adminasul ala nu are voie sa se bage peste un admin cu GRAD MAI MARE CA EL!
8 la mana, zi m-ai intai sa citeasca regulamentu si sa nu faca el ce vrea pe server si sa ma critice el pe mine ca de ce ti-am dat ban , pur si simplu poti sa imi faci reclamatie ;).
9 la mana, nu mai posta aiurea daca nu iti dai seama de ce ai facut!
Only the strongest survive!
Imagine
GTX*/Al3xXx
Zeus
Zeus
Mesaje: 5161
Membru din: 01 Aug 2011 16:17
Cunostinte CS: Excelente
Detinator Steam: Da
CS Status: Surf.TryAgain.Ro
Localitate: Brăneşti-Ilfov-România-Europa-Terra-Calea Lactee-Univers
Contact:

:contra:
Frate... cand dai BAN dai ma cu amx_banip sa nu mai dea retry... daca da atunci dai fuck off
Imagine
Imagine
Urât de mulți, iubit de puțini, dar respectat de toți.
Ăsta sunt eu, GTX*/Al3xXx mereu!
Avatar utilizator
bY^FIRE
Membru
Membru
Mesaje: 636
Membru din: 18 Apr 2011 11:10
Localitate: Rm Valcea

alex...ce treaba are sula cu prefectura? te-ai bagat ca musca in lapte..adica... ce ai zis tu nu are nici o legatura cu reclamatia mea.
Only the strongest survive!
Imagine
Avatar utilizator
stealL
Membru
Membru
Mesaje: 449
Membru din: 13 Mai 2011 14:59
Detinator Steam: Nu

iar ati inceput wa din cauza lui ala la naiba parca aveti ceva sa mor eu certativa toti admini akm ca pe urma o sa aveam un sv de rahat
ImaginestealL cel mai tareeeee !
Avatar utilizator
bY^FIRE
Membru
Membru
Mesaje: 636
Membru din: 18 Apr 2011 11:10
Localitate: Rm Valcea

orikm prea departe nu e , cand dai admin la copii incompetenti care nu stiu decat sa foloseasca amx_say amx_ban amx_kick ...e si normal..
Only the strongest survive!
Imagine
Avatar utilizator
stealL
Membru
Membru
Mesaje: 449
Membru din: 13 Mai 2011 14:59
Detinator Steam: Nu

wa fire te inteleg dar asai la inceput si in primu rand stii ca caei mai mici sub 13 ani nu ai voie sa fie admini
ImaginestealL cel mai tareeeee !
Avatar utilizator
bY^FIRE
Membru
Membru
Mesaje: 636
Membru din: 18 Apr 2011 11:10
Localitate: Rm Valcea

BsG scrie:Ba fire alex a zis foarte bine si are legatura daca faceai cu amx_banip sau amx_banmenu si alegeai nu mai era reclamatia asta......
Si da am dreptu sa te critic ca suntem o tara libera si fac ce vreau eu.

daca dati amx_banipnu mai intra ca e logic ca daca dai amx_ban simplu ala intra asa ca lai provocat sa intre ca lumea nu sta la banu tau fals........Daca vrei sa dai kick exista amx_kick si sa nu ma iei pe mine ca ce ma bag la tine in reclamatie...Sti dc ? Ca asa vreau.... /:)

Si app nu incepe si tu ca tu esti mare si tare esti grad mai mare si alte kkt-uri din astea te respect cat ca grad mare in limitata bunului simt dar daca incepi cu deastea poti sa fii si owner ca tot 2 bani dau pe tine......Ca si black era la fel...Sa imi zica cineva cand eram eu moderator daca ma-m certat cu cineva ca eram eu grad mai mare ca el sa ma dau mare....sau sa intru peste decizile lui ca sunt eu mai mare ca el....

bsg , hai sa nu facem din tantar armasar, eu sincer nu am nici o treaba cu tine, daca e ban fals, atuncea DE CE MAI EXISTA la comenzi? pur si simplu sa il scoata ca nu e nici o tragedie, eu nu vreau sa ma laud ca am grad mare si prostii de genu asta, e o mare greseala, vreau sa intelegi ca acel "cica admin" ar trebui sa nu se bage peste comenzile altora nefiind cu grad mai mare , kiar mai mic, si fiind nou pe server si forum, eu cand am venit aicea prima oara , nu am sarit cu cutsitu la gatu` nimanui ca ba ca nustiu ce , am fost ca puiu de gaina, am tacut si am invatat , dar stai ... cand am venit eu toti erau admini experimentati nu ca parasutele astea ... bsg ... nu vreau sa ma respecti ca admin , vreau sa ma respecti ca prieten , putin ma intereseaza pe mine adminul! Dar vreau sa se faca "dreptate" nu vezi ca aceasta comunitate a ajuns ca sfecla? mopu_xxl a stricat tot dr.tryagain.ro , din ce comunitate era inainte acuma nici pe jumate nu e . Astazi , daca intrii pe dr te conecteaza dar nu poti sa joci, pot sa fie 100 playeri pe server si zice, nici un terorist , se va da restart, si o tine asea mereu, Va rog faceti diferenta dintre real si virtual!
Pe comunitatea asta sunt numai pusti pusi pe scandal cu basini pe cap care au primit prima oara in viata lor admin si se cred power-puff girls, fi serios frate....
Only the strongest survive!
Imagine
GTX*/Al3xXx
Zeus
Zeus
Mesaje: 5161
Membru din: 01 Aug 2011 16:17
Cunostinte CS: Excelente
Detinator Steam: Da
CS Status: Surf.TryAgain.Ro
Localitate: Brăneşti-Ilfov-România-Europa-Terra-Calea Lactee-Univers
Contact:

Frate.. BsG are dreptate..
Orice "*CENZURAT*" de 10 ani care a avut si el admin... stie ca amx_ban nu este BAN, ci doar o alta forma a kick-ului...
Si la motiv scrieti ma motivul calumea nu "citeste.regulamenul" ca ala poate e ... si nu stie nici forumu...asa ca scriei si tu la motiv kill.buy kill.gun... depinde de situatie..
Si ca tot ai zis.. ia dute si tu de citeste macar jumatate din regulament :)
Imagine
Imagine
Urât de mulți, iubit de puțini, dar respectat de toți.
Ăsta sunt eu, GTX*/Al3xXx mereu!
Încuiat

Înapoi la “Arhiva forum”