reclamatie fire

Arhiva forumului

Moderatori: Moderator Global, Administrator

dasdy
Membru
Membru
Mesaje: 162
Membru din: 20 Aug 2011 13:17

• Nick :dasdy
• Admin :dNk#X-FIRE
• Ora & Data :nush
• Dovezi [Se accepta doar screenshot-uri ] :Imagine
Imagine
• Scurta descriere :prima data am intrat pe server am intrat cine este intepe sa tipe la banat pe un prieten de a meu lam intrebat de ce la banat nu e treaba mea am intrebat zi dc mia dat ban pentru citeste regulamentul. dupaia mia dat ban permanent
Avatar utilizator
bY^FIRE
Membru
Membru
Mesaje: 636
Membru din: 18 Apr 2011 11:10
Localitate: Rm Valcea

hai sa iti spun cum a fost cu prietenu` tau , un player mi-a dat prin u-say ca X e codat, bun l-am verificat si s-a dovedit a fi codat , i-am dat ban , dupa aceea ai sarit de fund in sus ca de ce i-am dat ban si nustiu CE, ai inceput sa tot ma intrebi ca de cand am eu adminul , ca cine sunt , ca nustiu ce , ca ce am mancat si ma rog... Conteaza chiar asea de mult pentru existenta ta, cine sunt eu? ti-am zis doar ca sunt mai vechi ca toti dupa serverul ala, atat ar fi trebuie sa conteze. Dupa aceea iar m-ai pisat la cap cu tot felul de tampenii , si tiam dat ban (comanda fiind amx_ban) , IDIOTULE SCRIE SI IN MESAJ CITESTE-REGULAMENTU! SI DACA ESTI CHIOR SCRIE CU LITERE MARI PENTRU PROSTI "Citeste-regulamentu""Banat pentru 60 min" , dupa aceea ai intrat iar si ai inceput iar cu figuri ca de ce si ca nustiu ce , daca taceai , filozof ramaneai!! Acuma sufera! Si in consecinta am avut si motiv sa iti dau ban , pentru retry dupa ban! Te-am pupat, data viitoare fi mai constiincios de lucrurile pe care le faci, nu am timp acuma sa stau dupa un pusti de 13 ani sa ii explic ca la clasa a 2-a.

ps: Poate esti clasa 1 ca am vazut ca nici nu prea sti sa scrii....eu zic sa te lasi de meseria asta, reclamatiile nu sunt facute pentru tine, mai bine joaca frumos , nu vorbi urat si prost!
Only the strongest survive!
Imagine
dasdy
Membru
Membru
Mesaje: 162
Membru din: 20 Aug 2011 13:17

ba atot stiutorule yo am ip static cum sa intru yo daca meai dat ban? si in primul rand frumos cu limbajul ca nu sunt de aceeasi varsta cu tn si vezi ca prietenul meu nu avea cod nu mai manca castane aiurea si team intrebat ce nume ai pe forum si de cand ai adminul atat? nu ce zici tu acolo asa ca shht ca nu sti prea multe
Avatar utilizator
bY^FIRE
Membru
Membru
Mesaje: 636
Membru din: 18 Apr 2011 11:10
Localitate: Rm Valcea

prietene , m-a intrebat ca ce nume am pe forum ti-am zis , am avut puma cool, akma am by^FIRE , bun toate bune si frumoase... dupaia ai inceput ca de cand am admin, si ti-am zis ca de mult timp, te intereseaza cumva? Stiu ca nu suntem de aceeasi varsta, ca daca ai fi ai intelege si tu diferentza dintre real si virtual! Vezi-ti de treaba ta copchile.
Only the strongest survive!
Imagine
dasdy
Membru
Membru
Mesaje: 162
Membru din: 20 Aug 2011 13:17

bun da cum vine treaba cu retry dupa bani copchile? yo am ip static si nu pot sa mai intru din cauza ca cineva nu stie sa admineze
Avatar utilizator
bY^FIRE
Membru
Membru
Mesaje: 636
Membru din: 18 Apr 2011 11:10
Localitate: Rm Valcea

ba prost esti ma , cand dai amx_ban , iti apare kicked, mesaj , in cazul tau a fost ceva de genu, kicked "Citeste-regulament""Banat pentru 60 minute" .... la cat de crud esti la cap , se vede ca nu sti care e diferenta dintre o comanda si alta! ;). Si in plus de asta nu ai voie sa postezi in propria reclamatie ... vai de regulamentu care l-ai citit tu , cred ca a fost dupa alt sit-e?
Only the strongest survive!
Imagine
GTX*/Al3xXx
Zeus
Zeus
Mesaje: 5161
Membru din: 01 Aug 2011 16:17
Cunostinte CS: Excelente
Detinator Steam: Da
CS Status: Surf.TryAgain.Ro
Localitate: Brăneşti-Ilfov-România-Europa-Terra-Calea Lactee-Univers
Contact:

:pro:
Adminul e vinovat...
Trebuie sa pui motivul CLAR cand dai ban..
Si nu cred ca ai murit 60 minute
:closed:
Imagine
Imagine
Urât de mulți, iubit de puțini, dar respectat de toți.
Ăsta sunt eu, GTX*/Al3xXx mereu!
dasdy
Membru
Membru
Mesaje: 162
Membru din: 20 Aug 2011 13:17

ce sa stie fire asta
el nu da cu amx_banip da cu amx_ban
deci astept scoaterea banului mai repede
ip 89.115.36.37
Avatar utilizator
bY^FIRE
Membru
Membru
Mesaje: 636
Membru din: 18 Apr 2011 11:10
Localitate: Rm Valcea

copii tati , daca dai amx_banip si scrie prea multe prostii la mesaj , ii dai permanent , invatati si voi lucru asta ;)!! si intelegeti ca si amx_ban e comanda de ban ;).
Only the strongest survive!
Imagine
dasdy
Membru
Membru
Mesaje: 162
Membru din: 20 Aug 2011 13:17

sa vede ca nu sti
Avatar utilizator
stealL
Membru
Membru
Mesaje: 449
Membru din: 13 Mai 2011 14:59
Detinator Steam: Nu

eu nu inteleg nimik pt ce wa certati si dc ia dat ban prima oara si cik a doau oara ban pt retry dupa ban ????
ImaginestealL cel mai tareeeee !
Avatar utilizator
bY^FIRE
Membru
Membru
Mesaje: 636
Membru din: 18 Apr 2011 11:10
Localitate: Rm Valcea

aolo steal si tu esti greu de cap, deci am dat amx_ban <nume> <timp> aluia, deoarece ma tot stresa intr`una cu intrebari de copil si facea gura mare ca de ce i-am dat ban unui amic de-al lui, el a intrat dupa aceea (deoarece apare Kicked <mesaju> banat <timpul> ) si poate intra si iar a inceput cu scandal , si i-am dat ban permanent deoarece dupa acel "ban" nu ai voie sa intrii pe server + de asta la cat e de noob nu are voie sa isi posteze ip-ul decat atuncea cand Ownarii decid consecinta! Dar cum baiatu e de 3 min pe forum & sit-e nu are de unde sa stie...
Only the strongest survive!
Imagine
Avatar utilizator
stealL
Membru
Membru
Mesaje: 449
Membru din: 13 Mai 2011 14:59
Detinator Steam: Nu

frate stii care este treaba dak intra din nou pe sv trebiue sai dai fuckoff nu permanent eu asa stiu
ImaginestealL cel mai tareeeee !
dasdy
Membru
Membru
Mesaje: 162
Membru din: 20 Aug 2011 13:17

steal nici tu nu intelegi
yo am ip stabil nu pot da retry daca imi da ban
Avatar utilizator
bY^FIRE
Membru
Membru
Mesaje: 636
Membru din: 18 Apr 2011 11:10
Localitate: Rm Valcea

bsg , ai dreptate ca nu e comanda de ban , dar apare mesajul informativ si timpul banat ..... adica asa ar fi trebuit sa fie in cazul banat.... daca dai ban pe clasa de ip e foarte posibil sa ii dai permanent ceea ce nu prea ii convine!... eu nu mai zic nimic , nu are rost sa ma cert cu putzoii astia.
Only the strongest survive!
Imagine
Încuiat

Înapoi la “Arhiva forum”