[Portofoliu] Mykey

Ultima ta creatie in Photoshop este ? Vrem sa o vedem si noi si sa iti spunem cat de mult apreciem munca ta .

Moderatori: Moderator Global, Administrator, Designer

Ac3e
Membru
Membru
Mesaje: 185
Membru din: 03 Dec 2011 21:16
Detinator Steam: Nu
CS Status: Cap dupa Cap
Localitate: Bucuresti/Bucharest

Pun pariu ca nu`s lucrarile tale .. ai uitat 1 lucru destul de banal , ai vazut cand downloadezi un psd iti arata fisier.psd ? , la psd tau vezi ce scrie georgebecali.psd . Tu doar ai downloadat psd cu becali si te dai mare cu psd creat si muncit de altcineva am mai intalnit ca tine destui , astept si parerile altor designeri despre asta! Se vede ca ejti doar un copil si asta dupa exprimarile tale gen( Nu am timp de avatare / intru din an in paste in ps ) un om care intra din an in paste in ps nu are cum sa creeze lucrari de acel nivel (mediu presupun) .

Cum am spus astept parerile altor designeri priceputi!

Downloadati un psd de pe net si o sa vedeti ca va scrie la sfarsit .psd .
Imagine
Cei ce urmeaza multimea sunt rapid înghititi de ea .
Mykey
Membru
Membru
Mesaje: 22
Membru din: 05 Ian 2012 17:37
Detinator Steam: Nu
Localitate: Bordeni,Prahova
Contact:

Vreau sa te rog sa cauti pe net oricare din psd-urile mele,daca gasesti pui link si mai vorbim.
-Atunci cand salvezi .psd il poti denumi cum vrei tu,eu le-am denumit pe toate ale mele dupa render sau tema.
-Nu te mai da asa "matur" ca si tu tot un copil esti.
Ac3e
Membru
Membru
Mesaje: 185
Membru din: 03 Dec 2011 21:16
Detinator Steam: Nu
CS Status: Cap dupa Cap
Localitate: Bucuresti/Bucharest

am 19 ani nu cred ca`s asa copil cum crezi tu , daca se dovedeste ca ai dreptate o sa-mi cer scuze! , acum ma pun pe cautat!
Imagine
Cei ce urmeaza multimea sunt rapid înghititi de ea .
Mykey
Membru
Membru
Mesaje: 22
Membru din: 05 Ian 2012 17:37
Detinator Steam: Nu
Localitate: Bordeni,Prahova
Contact:

Cloud scrie:am 19 ani nu cred ca`s asa copil cum crezi tu , daca se dovedeste ca ai dreptate o sa-mi cer scuze! , acum ma pun pe cautat!
Ok,spor la cautat.
Ac3e
Membru
Membru
Mesaje: 185
Membru din: 03 Dec 2011 21:16
Detinator Steam: Nu
CS Status: Cap dupa Cap
Localitate: Bucuresti/Bucharest

Mda , nu te gasesc pe niecaieri , eu o las balta cu tine , poti sa faci ce vrei , io doar mi-am spus parearea .
Imagine
Cei ce urmeaza multimea sunt rapid înghititi de ea .
Mykey
Membru
Membru
Mesaje: 22
Membru din: 05 Ian 2012 17:37
Detinator Steam: Nu
Localitate: Bordeni,Prahova
Contact:

Cloud scrie:Mda , nu te gasesc pe niecaieri , eu o las balta cu tine , poti sa faci ce vrei , io doar mi-am spus parearea .
Deci?
Nu mai acuza fara sa ai dovezi.
Ac3e
Membru
Membru
Mesaje: 185
Membru din: 03 Dec 2011 21:16
Detinator Steam: Nu
CS Status: Cap dupa Cap
Localitate: Bucuresti/Bucharest

defapt n-am dovezi nici ca`s ale tale ! daca tu vrei sa continuam cearta , putem continua! am destul timp ..
Imagine
Cei ce urmeaza multimea sunt rapid înghititi de ea .
venXca
Membru
Membru
Mesaje: 1324
Membru din: 13 Mai 2011 20:55
Localitate: Craiova
Contact:

http://startut.info/tutoriale-photoshop ... tura-robot -->> Download PSD :)) Este exact ca acolo :) REAPER
Imagine
Mai iubesti natura, chiar dupa ce ti-a facut?
Cine copiaza avatarul meu sa suga cariciu :))
Mykey
Membru
Membru
Mesaje: 22
Membru din: 05 Ian 2012 17:37
Detinator Steam: Nu
Localitate: Bordeni,Prahova
Contact:

Limbaj .

Descarcă fișier-ul PSD

Tutorial creat de către AnDr3yy

Semnătură creată de către Mykey
Avatar utilizator
de[Y]an
Membru
Membru
Mesaje: 1924
Membru din: 03 Iul 2011 20:54
Detinator Steam: Nu
CS Status: Go hard .
Localitate: In fata calculatorului .
Contact:

Mykey scrie:Limbaj .

Descarcă fișier-ul PSD

Tutorial creat de către AnDr3yy

Semnătură creată de către Mykey
ai grija la limbaj ...in rest eu nu cred ca e reapper ... caci si eu am incercat tutorialul si scrie "semnatura creata de mykey" deci Gj :-bd
Cine are addons de hns dev on foarte bun PM !!!

Imagine
Mykey
Membru
Membru
Mesaje: 22
Membru din: 05 Ian 2012 17:37
Detinator Steam: Nu
Localitate: Bordeni,Prahova
Contact:

http://startut.info/?s=mykey
Aici e tot ce am pu pe StraTuT.
Holbativa mai bine inainte sa comentati.
AnDr3yy
Membru
Membru
Mesaje: 4
Membru din: 15 Ian 2012 13:40

Buna, sunt fondatorul siteului startut.info si il cunosc pe Mykey de multa vreme, si stiu ca nu face ripping, pot garanta pentru el.

Cand am facut tutoriale dupa semnaturile lui, mi-a dat resursele, mi-a explicat cum a facut unele layere, mi-a explicat de tot ce aveam nevoie sa fac tutorialul, prin urmare el a facut semnaturile. Nu acuzati numai asa oamenii ca fac ripping, s-ar putea sa faca alta lume ripping dupa ei si sa credeti ca acele persoane au facut creatiile, si nu persoanele care le acuzati.

Tot ce este pe startut este "donat" de Mykey, PSD-urile se pot copia usor, prin urmare creste sansa de ripping.

O zi buna in continuare.
Ac3e
Membru
Membru
Mesaje: 185
Membru din: 03 Dec 2011 21:16
Detinator Steam: Nu
CS Status: Cap dupa Cap
Localitate: Bucuresti/Bucharest

In primu rand dc ma jignesti? io cat m-am certat cu tine nu te-am jignit , am zis ca daca ai dreptate imi cer scuze!!
In al doilea rand io nu te-am gasit pe nicaieri , daca imi dadeai si tu linku cu STRATUT , vedeam si aveam alta parere!
venx , are dreptate mykey , pe langa tutoriale de pe site , scrie:

În acest tutorial am să-ți arat cum să creezi o semnătură a lui Mykey intitulată ROBOT. Este o semnătură drăguță și ușor de realizat, așa că nu vei pierde nimic dacă vei urmării acest tutorial.

si jos de tot:

Tutorial creat de către AnDr3yy
Semnătură creată de către Mykey
Imagine
Cei ce urmeaza multimea sunt rapid înghititi de ea .
venXca
Membru
Membru
Mesaje: 1324
Membru din: 13 Mai 2011 20:55
Localitate: Craiova
Contact:

AnDr3yy scrie:Buna, sunt fondatorul siteului startut.info si il cunosc pe Mykey de multa vreme, si stiu ca nu face ripping, pot garanta pentru el.

Cand am facut tutoriale dupa semnaturile lui, mi-a dat resursele, mi-a explicat cum a facut unele layere, mi-a explicat de tot ce aveam nevoie sa fac tutorialul, prin urmare el a facut semnaturile. Nu acuzati numai asa oamenii ca fac ripping, s-ar putea sa faca alta lume ripping dupa ei si sa credeti ca acele persoane au facut creatiile, si nu persoanele care le acuzati.

Tot ce este pe startut este "donat" de Mykey, PSD-urile se pot copia usor, prin urmare creste sansa de ripping.

O zi buna in continuare.
Si cum poti demonstra ca este fondatorul siteu-lui. Asa pot sa spun si eu ca sunt zana maseluta.
Imagine
Mai iubesti natura, chiar dupa ce ti-a facut?
Cine copiaza avatarul meu sa suga cariciu :))
AnDr3yy
Membru
Membru
Mesaje: 4
Membru din: 15 Ian 2012 13:40

venXca scrie:
AnDr3yy scrie:Buna, sunt fondatorul siteului startut.info si il cunosc pe Mykey de multa vreme, si stiu ca nu face ripping, pot garanta pentru el.

Cand am facut tutoriale dupa semnaturile lui, mi-a dat resursele, mi-a explicat cum a facut unele layere, mi-a explicat de tot ce aveam nevoie sa fac tutorialul, prin urmare el a facut semnaturile. Nu acuzati numai asa oamenii ca fac ripping, s-ar putea sa faca alta lume ripping dupa ei si sa credeti ca acele persoane au facut creatiile, si nu persoanele care le acuzati.

Tot ce este pe startut este "donat" de Mykey, PSD-urile se pot copia usor, prin urmare creste sansa de ripping.

O zi buna in continuare.
Si cum poti demonstra ca este fondatorul siteu-lui. Asa pot sa spun si eu ca sunt zana maseluta.

Buna intrebare. Pai id meu este: andrey91_ro@yahoo.com, pe site l-am anuntat de mai multe ori, aici e o monstra: http://startut.info/reclame . Daca esti chiar interesat sa afli ca eu sunt, adauga-ma si ai sa vezi ca eu am sa-ti raspund.

P.S. Nu stiu ce v-a venit sa-l faceti pe Mykey reapper, poate invidia, nu stiu. Daca doriti sa vedeti un ripper adevarat, intrati pe EDIT BY VENXCA si cautati-l pe LeadeR, el adauga tutoriale creat de mine acolo, la imaginea finala adauga textul de la site si zice ca el este autorul. Ala e reapper, nu Mykey.

O zi buna in continuare :).
Încuiat

Înapoi la “Creatii”