Provocare Tryagain

Concursuri si infruntari intre creatiile userilor nostri , daca te crezi "mare" e timpul sa o dovedesti .

Moderatori: Moderator Global, Administrator, Designer

Avatar utilizator
Ribéry
Membru
Membru
Mesaje: 3020
Membru din: 20 Apr 2011 22:22
Cunostinte CS: Excelente
Detinator Steam: Da
CS Status: Sper ca sa ridicam comunitatea asta!
Localitate: Stuttgart
Contact:

Frate , uite asa duva drq sunteti prosti , si pierdem noi lume , tu SlipKnoT , nu esti bine venit aici , de cand te-am prins aimist pe surf , si ti-am dat destroy si a inceput scandalu. Dute dreacu de unde ai venit dupa tarla , nu ne mai stresa tu pe noi cu Mad Mad , Mad poate venii , dar ce dai tu ca prostu -1? :| Ca ti-am zis , daca citeai regulamentu , si taceai , filozof ramaneai. Proverbul asta sa-ti ramana-n mine intepenit. Citeste regulamentul , si ma suni :* Bafta.
Imagine
Faceam belele ziua jucam fotbal peste noapte
Cu sticlele marcate la coada la lapte
Si pufaiam carpati pasam intre frati
Iar pe la 15 ani bagam in piept iarba si has
AkEd
Fost Administrator
Fost Administrator
Mesaje: 3370
Membru din: 25 Feb 2011 16:48
Detinator Steam: Da
CS Status: I will frag you ;x
Localitate: Tot ardealui fruncea !
Contact:

Vite SlipKNoT
SlipKNoT
Membru
Membru
Mesaje: 841
Membru din: 25 Feb 2011 21:15
Localitate: RmSarat

1.Ingeru tu ai auzit vreodata de comanda Apply Image ? Am ascuns layerele fiindca am dat apply image ca sa pot edita in unele parti, dar toate layerele care le vezi acolo leam folosit.
MAD e praf ? Cred ca tu esti, nu te compari nici cu unghia lui te asigur.
2.adryan daca ai pomenit de cand "am folosit aim" pe surf te stiu, dar nu mai stiu cu ce nume jucai atunci.
Se vede ca esti prost ma, de ce nu sunt bine venit ? Tiam dat +1 ca te bagi ca prostu unde tu nu ai treaba, uitate sus, scrie acolo la Moderatori si Helper sau ce rank ai tu ? Nu, scrie Designeri, si vad ca aveti designeri asa ca shh.
Cat despre treaba cu aimu iar esti prost, invata frate sa joci cs calumea, eu joc cs de 8 ani dar acum am facut o pauza de vreo 4 luni si mam reapucat ieri dar e greu normal, ca am si alt birou si trebuie sami schimb setarile si este nasol, nici macar nu imi mergeau codurile atunci cand miai dat tu destroy ,acum nu stiu daca mior merge fiindca nu am incercat niciodata in viata mea sa joc de pe calculatorul meu cu coduri, la sala am incercat recunosc, dar pe servere de zm pe care erau niste noobi care nu aveau habar sa admineze.
Deci taci frate din gura acolo nu ma mai acuza pe mine de aim fara dovezi concrete, sa fi jucat tu in viata ta cu un PGList cred ca nu apucai sai dai un glont, abea am facut eu vreo 3-4 PGListi si foarte greu, altii iam mai vazut pe servere publice dar mau facut praf fiindca erau si mai buni.
Cand inveti cs sa ma anunti atunci vorbim.
Avatar utilizator
f!N@L
Membru
Membru
Mesaje: 4325
Membru din: 29 Iul 2011 17:06
Detinator Steam: Da
Contact:

Rog un administrator sau designer sa dea T/C deoarece sa deviat de la subiect :)
ncv
Designer
Designer
Mesaje: 1083
Membru din: 19 Feb 2011 23:20
Localitate: Bucuresti
Contact:

:closed: Vad ca v-ati luat la cearta
Imagine
Încuiat

Înapoi la “Provocari”