[CFG] PGL Configs

Zona unde gasesti cele mai bune cfguri .

Moderatori: Moderator Global, Administrator, Moderator

Încuiat
Avatar utilizator
f!N@L
Membru
Membru
Mesaje: 4325
Membru din: 29 Iul 2011 17:06
Detinator Steam: Da
Contact:

Nume CFG : ...
Autor : depinde
CFG specific modului : CS
CFG-ul : http://www.cs-configs.com/


Deci aici veti gasi peste 150 cfg-uri DEFFAULT ale jucatorilor de PGL din toata lumea !!
Deci fiecare are uncfg personal cu setarile lui care si lea facut in timp ... Daca voi jucati cu cel dat de Valve si unu isi ia un cfg de aici asta nu ionseamna ca nu joaca corect .. Din contra joaca corect ... De aceea valve nea dat posibilitatea sa isi faca fiecare setarile propri ale Cs-ului :) ...


Mai sus veti gasi cfg-urile personale ale unor mari jucatori de Cs precum : f0rest , markeloff , SpawN , Edward , Walle etc.

Cum downloadezi?
SImplu .. Dai click pe un nume de acolo din lista si scri codul care se cere si apesi download si astepti 3 secunde :)
DoDeL
Membru
Membru
Mesaje: 2933
Membru din: 03 Oct 2011 14:42
Cunostinte CS: Excelente
Detinator Steam: Da
CS Status: ON
Localitate: Cluj-napoca
Contact:

Da f!n@l m-am uitat prin markellof si f0rest.Sincer nu-mi plac :)) tu ce mi-ai recomanda?
SPER SA FACEM DIN COMUNITATEA ASTA UNA DE SUCCES DAR PANA ATUNCI AVEM DE PARCURS UN DRUM GREU :) DAR NU NE VOM DA BATUTI NICIODATA!
Imagine
ruN_
Membru
Membru
Mesaje: 448
Membru din: 06 Apr 2012 12:43
Detinator Steam: Da

DoDeL scrie:Da f!n@l m-am uitat prin markellof si f0rest.Sincer nu-mi plac :)) tu ce mi-ai recomanda?
- Cum sa-ti placa ma un cfg ca ala? alea sunt pure "defaulturi"... in mare e cam defaul doar ca sunt alte valori...voi vreti cfg "shmeker3"
Imagine
Avatar utilizator
f!N@L
Membru
Membru
Mesaje: 4325
Membru din: 29 Iul 2011 17:06
Detinator Steam: Da
Contact:

Dodele stiu ca nu ti-au placut alea deoarece nu e stilu tau de joc .. Deaia fiecare jucator poa sa-si modifice Cs-ul dupa bunul plac :)

Vezi cfg lui SpawN , kHRYSTAL , Walle , gob b ... Nici mie nu prea imi palce setarile de joc ale lui markeloff , f0rest si astia mai mari ... Mai incearca si cfg lu Edward .. Ala sincer nici nu lam incercat sa vad cum e ...

Pentru cei ce nu stie echipele mari de CS 1.6 Na'Vi , KerchNet , GamerHouse , Anexis , Fnatic se vor intalni pe 20-21 ocombrie 2012 la Bucuresti ... Pentru cei din Fnatic va fi ultimul lor concurs la CS 1.6 deoarece se vor muta pe CS:GO
Avatar utilizator
f!N@L
Membru
Membru
Mesaje: 4325
Membru din: 29 Iul 2011 17:06
Detinator Steam: Da
Contact:

Na'Vi nu au venit dar au facut spectacol cei din Fnatic si Anexis ... Am urmarit pe stream cat am putut deoarece organizarea a fost proasta ... Pe stream nu au mai dat meciurile de Cs deoarece au inceput si ne-a bagat pauza ore intregi .. Si la turbohall a fost organizare proasta ...

In rest meciurile au fost superbe mai ales finala de CS si meciurile de LoL
Crizzatu
Membru
Membru
Mesaje: 14
Membru din: 07 Noi 2012 00:06

Voi vreti cfg-uri cu full aliasuri si toate chestiile care "te ajuta sa dai hs mai bine"..cele default sunt bune cum sunt astea GJ
Încuiat

Înapoi la “Cfgs”