[Nerezolvat] Problema enervanta

Ai nevoie de ceva ? Posteaza aici iar noi vom incerca sa te ajutam !

Moderatori: Helper, Moderator Global, Administrator

Încuiat
Avatar utilizator
hNz1
Membru
Membru
Mesaje: 88
Membru din: 12 Noi 2012 10:32

Salut!Am o problema destul de enervanta.Cateodata cand vreau sa descarc un fisier dau pe link apare pagina si dupa apare ceva pe pagina o reclama cu niste siteuri porcarii "cat de destept esti" ceva de genu ce sa fac? Am vazut pe net sa bag ceva in hosts am bagat tot aia deci HELP! dau +1

Imagine
Steam:nExT11211
Messenger:valentin_napolitana
Skype:valentin.napolitana
Robert
Membru
Membru
Mesaje: 1750
Membru din: 19 Apr 2011 18:48

hack facebook :))

daca nu gresesc.. alea-s "survey"-uri dinalea.. si nu prea ai ce face. cauta pe alt site de download :)
Imagine
Avatar utilizator
-PHOENIX-
Membru
Membru
Mesaje: 42
Membru din: 29 Mai 2011 10:55

Si mai exact ce vrei sa downloadezi? Ia lasa un link de dw . Interesante taburi deschise :))

Cum a zis si robert . Sunt unele site-uri pe care trebuie sa faci un quiz deala si sa platesti iar dupa aceea poti donwloada.
Avatar utilizator
hNz1
Membru
Membru
Mesaje: 88
Membru din: 12 Noi 2012 10:32

Robert scrie:hack facebook :))

daca nu gresesc.. alea-s "survey"-uri dinalea.. si nu prea ai ce face. cauta pe alt site de download :)
Da :)) imi trebuie codu ca sami arate parola :)) si imi da un link cu cod si apare aia :|

Mai astept
Steam:nExT11211
Messenger:valentin_napolitana
Skype:valentin.napolitana
DoDeL
Membru
Membru
Mesaje: 2933
Membru din: 03 Oct 2011 14:42
Cunostinte CS: Excelente
Detinator Steam: Da
CS Status: ON
Localitate: Cluj-napoca
Contact:

Deci nu te lasa sa-l downloadezi pt ca e cu survery downloadu.Adik te va redirectiona la un site gen "cat iq ai" raspunzi la intrebari si trimiti de pe operatorul si nr tau un sms de 2-3 euro.Asta daca vrei sa iei hack facebook.Eu iti zic ca nu prea ai sanse sa fie acel hack functional ;).Nu cred ca exista.Oricum treaba ta eu ti-am zis cum sta treaba cu survery
SPER SA FACEM DIN COMUNITATEA ASTA UNA DE SUCCES DAR PANA ATUNCI AVEM DE PARCURS UN DRUM GREU :) DAR NU NE VOM DA BATUTI NICIODATA!
Imagine
Robert
Membru
Membru
Mesaje: 1750
Membru din: 19 Apr 2011 18:48

hnz, la survey trebuie sa completezi alea .. si dupaia sa bagi nr de telefon si pana mea, iti iau aia banii ... cauti alte site-uri sau renunti :))
Imagine
Robert
Membru
Membru
Mesaje: 1750
Membru din: 19 Apr 2011 18:48

nu e nici un virus :)) asa sunt site-urile alea, au survey... completezi ala, iti ia banii de pe tel si dupaia stai si ii injuri cam 2 ani jumate ca nu ai primit nimic. *logic*
tot ce mai ramane de facut.. e sa cauti alt link de download :) eu asta cred :P
Imagine
Avatar utilizator
hNz1
Membru
Membru
Mesaje: 88
Membru din: 12 Noi 2012 10:32

Robert scrie:nu e nici un virus :)) asa sunt site-urile alea, au survey... completezi ala, iti ia banii de pe tel si dupaia stai si ii injuri cam 2 ani jumate ca nu ai primit nimic. *logic*
tot ce mai ramane de facut.. e sa cauti alt link de download :) eu asta cred :P
Am cautat....dar tot assa mai bine renunt :)) Puteti da T/C :D
Steam:nExT11211
Messenger:valentin_napolitana
Skype:valentin.napolitana
Încuiat

Înapoi la “Asistenta Tehnica”