[Pareri] Spune ce iti si ce nu iti convine in STAFF

Aici puteti veni cu o propunerere pentru forum !

Moderatori: Moderator Global, Administrator

Scrie răspuns
Avatar utilizator
dUb # Cedr2K
Membru
Membru
Mesaje: 226
Membru din: 11 Ian 2013 19:12
Cunostinte CS: Excelente
Detinator Steam: Da
CS Status: Excelent
Localitate: Romania,Bucuresti
Contact:

Pai nu au cum sa treaca la VIP fosti administratori deoarece au avea acces la:
-Ban-uri pe forum
-Schimbare nick-name pe forum
-Si acces la sectiunea staff only
Eu cred k ei nu mai doresc niciun grad sau poate ca doar mi se pare deci asta cu scoaterea gradului Fost administrator nu mi se pare prea de folos ideea
Si Mda sunt de acord ca Petrutz sa ia moderator deoarece are activitate
In Rest mai nmk...
Bafta cu obtinerea gradului V.I.P =))
Imagine
Imagine
GTX*/Al3xXx
Zeus
Zeus
Mesaje: 5161
Membru din: 01 Aug 2011 16:17
Cunostinte CS: Excelente
Detinator Steam: Da
CS Status: Surf.TryAgain.Ro
Localitate: Brăneşti-Ilfov-România-Europa-Terra-Calea Lactee-Univers
Contact:

1. Fost Administrator arata ca: Acel user a fost un administrator, si a facut ceva bun in toata perioada de administrare
2. Vip nu are acces la nimic. Doar poate cere schimbare nume (doar propriu) etc.
Imagine
Imagine
Urât de mulți, iubit de puțini, dar respectat de toți.
Ăsta sunt eu, GTX*/Al3xXx mereu!
Avatar utilizator
Ribéry
Membru
Membru
Mesaje: 3020
Membru din: 20 Apr 2011 22:22
Cunostinte CS: Excelente
Detinator Steam: Da
CS Status: Sper ca sa ridicam comunitatea asta!
Localitate: Stuttgart
Contact:

La cereri DNS , doar administratorii/fondatorii sa dea pro/contra/acceptat/respins, pentru ca se fac multe posturi aiurea.
Imagine
Faceam belele ziua jucam fotbal peste noapte
Cu sticlele marcate la coada la lapte
Si pufaiam carpati pasam intre frati
Iar pe la 15 ani bagam in piept iarba si has
Avatar utilizator
RoYaL
Membru
Membru
Mesaje: 740
Membru din: 21 Dec 2012 14:28
Cunostinte CS: Excelente
Detinator Steam: Nu
CS Status: Expert

f!N@L - fost administrator ca vad ca nu are rankul !
Sa nu faci confuzie intre personalitatea si atitudinea mea.Personalitatea ma reprezinta,dar atitudinea depinde de ce fel de persoana esti !
Avatar utilizator
f!N@L
Membru
Membru
Mesaje: 4325
Membru din: 29 Iul 2011 17:06
Detinator Steam: Da
Contact:

Contra -> nu-mi puneti asa ceva ca fac urat :D
wolfmonger
Membru
Membru
Mesaje: 78409
Membru din: 18 Noi 2022 10:07

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratoryсайтсайтlaserlensсайтlatereventlatrinesergeantсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтmedinfobooksmp3lists
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтobservationballoonсайтoceanminingoctupolephononсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтspicetradespysale
stungunсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
wolfmonger
Membru
Membru
Mesaje: 78409
Membru din: 18 Noi 2022 10:07

wolfmonger
Membru
Membru
Mesaje: 78409
Membru din: 18 Noi 2022 10:07

wolfmonger
Membru
Membru
Mesaje: 78409
Membru din: 18 Noi 2022 10:07

wolfmonger
Membru
Membru
Mesaje: 78409
Membru din: 18 Noi 2022 10:07

wolfmonger
Membru
Membru
Mesaje: 78409
Membru din: 18 Noi 2022 10:07

wolfmonger
Membru
Membru
Mesaje: 78409
Membru din: 18 Noi 2022 10:07

wolfmonger
Membru
Membru
Mesaje: 78409
Membru din: 18 Noi 2022 10:07

wolfmonger
Membru
Membru
Mesaje: 78409
Membru din: 18 Noi 2022 10:07

Scrie răspuns

Înapoi la “Sugestii / Pareri”