Va Salut.

Anunturile forumului

Moderatori: Moderator Global, Administrator

Scrie răspuns
Avatar utilizator
CedaN
Administrator
Administrator
Mesaje: 2774
Membru din: 19 Apr 2011 08:38
Cunostinte CS: Excelente
Detinator Steam: Da
Localitate: Cluj-Napoca,Manastur.
Contact:

Baieti...am incercat toate posibilitatile sa fiu alaturi de voi.
Dar acum a mai intervenit o problema personala...si chiar nu am cum sa mai activez :|.
Im cer scuze pt toate greselile care le-am facut si poate de multe ori nu v-a convenit atitudinea mea sau parerea.
In fine nu vreau sa ma mai intind la vorba tot ce doresc este sa faceti din Try nu cum a fost ceva mai superb si infloritor.
Sa aveti grija de voi si sa fiti activi dar sa nu uitati de viata voastra !
Va salut. Si tin sa mentionez ca acesta o sa fie unul din ultimele mele replyuri din aces an pe forum.
O sa mai tinem legatura cu cine doreste si a fost prieten adevarat.

Cu gradul stiti ce vreti sa faceti...si sper ca macar de unii sa nu fiu uitat.
Sa nu port acolo un simplu "Fost Administrator"....degeaba.
Sa aveti bafta :D.
Imagine
Avatar utilizator
Zizou.-
Membru
Membru
Mesaje: 2268
Membru din: 07 Apr 2012 16:40
Detinator Steam: Da
Contact:

Sa speram ca iti rezolvi problemele ..
Ai fost un administrator bun de cand am intrat eu in comunitate ... pe atunci erai ...
Si acum esti ...
Si vei fi !!!
Imagine╚Zizou╝


1% *___*
██ 20% *___*
███ 40% *___*
████ 60% *___*
█████ 80% *___*
██████ 100% *__*

╔═══════╗
llıllı fkingfake(: ıllıll
╚══════
═╝

Campionii am fost ,campionii vom fi pana vom murii, Steaua Bucuresti !
Imagine
Avatar utilizator
f!N@L
Membru
Membru
Mesaje: 4325
Membru din: 29 Iul 2011 17:06
Detinator Steam: Da
Contact:

Imi pare rau ca trebuie sa pleci dar nu putem face nimic in privinta asta . Bafta in continuare . Oricum o sa mai vorbim pe mess :)
Avatar utilizator
DauBrailaDeDouaOri
Membru
Membru
Mesaje: 1
Membru din: 29 Ian 2013 20:14

CedaN imi pare rau ca pleci :) Sper sa-ti rezolvi probleme si sa vi :)

P.S. : sunt adRyaN #:) am luat ban permanent pe cont , vreau sa dau de cineva sa mi`l scoata.
Robert
Membru
Membru
Mesaje: 1750
Membru din: 19 Apr 2011 18:48

na bine mosule, multa bafta. te mai asteptam la noi pe forum cu un reply, un smile pe chat etc. si poate revii dupa bac si toate cele care tin de viata personala printre noi :)) salve
Imagine
DoDeL
Membru
Membru
Mesaje: 2933
Membru din: 03 Oct 2011 14:42
Cunostinte CS: Excelente
Detinator Steam: Da
CS Status: ON
Localitate: Cluj-napoca
Contact:

Uite.. Mie cred ca-mi pare cel mai rău ca pleci. Mă gândesc ca prin probleme personale vrei sa zici ca nu îți rămâne destul timp pentru forum.Chiar daca nu activeze vei fi mereu alături de tryagain ( Tryagain in your Heart).Din partea mea ești binevenit pe tryagain oricând cu orice grad îți dorește in orice moment in doresti. Un membru care ne-a ajutat foarte mult si sper ca ne va ajuta in continuare sa ne dezvoltam.Eu sper încă sa te razgandesti si sa spunem :welcome: BACK =((
SPER SA FACEM DIN COMUNITATEA ASTA UNA DE SUCCES DAR PANA ATUNCI AVEM DE PARCURS UN DRUM GREU :) DAR NU NE VOM DA BATUTI NICIODATA!
Imagine
Avatar utilizator
ZaNeL
Membru
Membru
Mesaje: 1609
Membru din: 15 Mar 2012 14:43
Cunostinte CS: Foarte Bune
Detinator Steam: Da
CS Status: CS

Imi pare rau ca pleci sper sa iti rezolvi problemele
Bafta!
Imagine
Avatar utilizator
ChromeXp
Membru
Membru
Mesaje: 749
Membru din: 21 Ian 2013 17:52

Imi pare rau frate ca pleci , sper sati rezolvi cat de curand problemele si sa te intorci :) ! Bafta !.
Avatar utilizator
Sany.
Membru
Membru
Mesaje: 5983
Membru din: 19 Ian 2012 18:48
Cunostinte CS: Foarte Bune
Detinator Steam: Da
CS Status: Mihai Eminescu, ai uitat de el?!
Localitate: Inima strãzii
Contact:

In primu rand sper sa iti rezolvi problemele.
In al 2-lea rand vreau sa spun ca regret foarte tare ca pleci ... la inceput nu ma puteam intelege cu tine (eram prea copil, si nervos ca mi-ai dat odata un avertisment), dar dupaia trebuia sa ma impac cu gandul ca n-are rost sa ma cert cu tine, ca esti un om foarte corect, care stie exact ce face si cum se face.
Tu o sa-mi lipsesti mult, ai fost un Administrator si un Moderator Global bun :| Sper cu tot sufletu sa nu fie ceva grav cu viata personala, si sa nu uiti ca esti bine venit oricand in TryAgain ! Bafta :(
Vreme trece, vreme vine,
Toate-s vechi şi nouă toate
Ce e rău şi ce e bine
Tu te-ntreabă şi socoate
Nu spera şi nu ai teamă,
Ce e val ca valul trece
De te-ndeamnă, de te cheamă,
Tu rămâi la toate rece.
Avatar utilizator
ScoRpiOn
Membru
Membru
Mesaje: 1172
Membru din: 16 Sep 2012 21:54
Cunostinte CS: Foarte Bune
Detinator Steam: Da
CS Status: <3 Taekwon-Do
Localitate: Cahul

Imi pare foarte rau ca pleci cedan shi vreau cit de curind sa te intorci
incearca macar cit de cit da sa fii putin prezent pe forum :( :|
Avatar utilizator
error#s
Membru
Membru
Mesaje: 114
Membru din: 28 Aug 2012 19:37
Detinator Steam: Da
CS Status: Sănătate s-avem că restu' le furăm !
Localitate: Puleni
Contact:

Multi useri simpli fac in acest mement Post-Hunt, si vreau sa profit si eu de ocazie :))
Good Luck prietenash, oricum stim cu toti ca nu te vei putea lasa tu de TryAgain !
Imagine
Sănătate s-avem că restu' le furăm !
http://188.212.106.71/tracker/?q=751&s= ... e14&ts=000
Avatar utilizator
mitzzy:)
Membru
Membru
Mesaje: 521
Membru din: 26 Iul 2012 12:47
Detinator Steam: Nu
Localitate: Tg-jiu
Contact:

Eu iti urez multa bafta in viata reala si la bac :) si speram sa revii langa noi.. ai fost.. esti.. si vei fii un administrator bun pe acest forum
Succes!
antonyoboy13
Membru
Membru
Mesaje: 596
Membru din: 23 Sep 2012 12:22
Cunostinte CS: Excelente
Detinator Steam: Nu
CS Status: L0vE Is For FrEE
Localitate: Bucuresti
Contact:

Sper sa te intorci si sa faci din nou activitate pe forum
Noi o sa te asteptam mereu cu bratele deschise >:D< >:D<

p.s. Te-am bagat in lista pe mess dar nu ai acceptat . :(
Imagine
Imagine
wolfmonger
Membru
Membru
Mesaje: 78409
Membru din: 18 Noi 2022 10:07

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratoryсайтсайтlaserlensсайтlatereventlatrinesergeantсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтmedinfobooksmp3lists
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтobservationballoonсайтoceanminingoctupolephononсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтspicetradespysale
stungunсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
Scrie răspuns

Înapoi la “Anunturi administrative”