1 deagle 3 hs intr-o sec

Arhiva forumului

Moderatori: Moderator Global, Administrator

Razvan
Membru
Membru
Mesaje: 4485
Membru din: 12 Aug 2011 14:19
Detinator Steam: Da
CS Status: Steam ON
Localitate: Buzau
Contact:

Imagine
Avatar utilizator
f!N@L
Membru
Membru
Mesaje: 4325
Membru din: 29 Iul 2011 17:06
Detinator Steam: Da
Contact:

Daca e pe public e clar :-j mai bine nu puneai poza .. ( sunt pe tel s nu vad poza )
Razvan
Membru
Membru
Mesaje: 4485
Membru din: 12 Aug 2011 14:19
Detinator Steam: Da
CS Status: Steam ON
Localitate: Buzau
Contact:

da tu 3 hs din 4 gloante intr-o secunda in timp ce dai rush si nu pe oameni afk si dupa mai vbm :*
Avatar utilizator
f!N@L
Membru
Membru
Mesaje: 4325
Membru din: 29 Iul 2011 17:06
Detinator Steam: Da
Contact:

Bine ma o sa-ti dau dar nu ca tine pe publice .. Pe publice e ca si cum ai juca cu boti ce *CENZURAT* ..
Avatar utilizator
EkToP^
Membru
Membru
Mesaje: 717
Membru din: 18 Feb 2011 10:30
Detinator Steam: Nu
CS Status: God bless you !
Contact:

Şi de unde ştim noi că ai dat tu 3 hs într-o secundă ? Aşa pot omorâ şi eu 5 şi pot spune în 0,5 secunde..
Save the Planet,KILL Yourself !
Contact :
Y!M : ektop_tryagain
Skype : ektop94 sau ektop_94 (preferabil id-ul care are ca o avatar o poza cu wiz khalifa fumand un trabuc sau prefacandu-se :)) )
Steam: ektop94
Avatar utilizator
f!N@L
Membru
Membru
Mesaje: 4325
Membru din: 29 Iul 2011 17:06
Detinator Steam: Da
Contact:

Chuck Norris scrie:da tu 3 hs din 4 gloante intr-o secunda in timp ce dai rush si nu pe oameni afk si dupa mai vbm :*
Na ma uite aici . Nici macar nu mi-a luat mult timp :*

P.S : Am dat 1gl 1 hs iar celelalte gloante sau dus spre al 4-lea dar mi-a sacadat :P De aceea nu mai aveam gloante ;;)

Imagine
Robert
Membru
Membru
Mesaje: 1750
Membru din: 19 Apr 2011 18:48

f!N@L scrie:
Chuck Norris scrie:da tu 3 hs din 4 gloante intr-o secunda in timp ce dai rush si nu pe oameni afk si dupa mai vbm :*
Na ma uite aici . Nici macar nu mi-a luat mult timp :*

P.S : Am dat 1gl 1 hs iar celelalte gloante sau dus spre al 4-lea dar mi-a sacadat :P De aceea nu mai aveam gloante ;;)

Imagine
owned
pune-ti ma si tu net_graph 3. e mai secsos
si gege
Imagine
Razvan
Membru
Membru
Mesaje: 4485
Membru din: 12 Aug 2011 14:19
Detinator Steam: Da
CS Status: Steam ON
Localitate: Buzau
Contact:

EkToP^ scrie:Şi de unde ştim noi că ai dat tu 3 hs într-o secundă ? Aşa pot omorâ şi eu 5 şi pot spune în 0,5 secunde..
daca nu ai experienta la cs si vb doar sa te afli pe subiectul cs mai bine taci din gura :*
eu stiu ca pe svr unde joc eu e greu sa faci faze dinastea , si asta ma multumeste ca am reusit scoru ala , nu pe orice public cu toti noobi , unde 1-2 fac scor pozitiv pe acea harta
Avatar utilizator
EkToP^
Membru
Membru
Mesaje: 717
Membru din: 18 Feb 2011 10:30
Detinator Steam: Nu
CS Status: God bless you !
Contact:

Chuck Norris scrie:
EkToP^ scrie:Şi de unde ştim noi că ai dat tu 3 hs într-o secundă ? Aşa pot omorâ şi eu 5 şi pot spune în 0,5 secunde..
daca nu ai experienta la cs si vb doar sa te afli pe subiectul cs mai bine taci din gura :*
eu stiu ca pe svr unde joc eu e greu sa faci faze dinastea , si asta ma multumeste ca am reusit scoru ala , nu pe orice public cu toti noobi , unde 1-2 fac scor pozitiv pe acea harta
EU VREAU DOVADA CA AI FACUT 3 FRAGURI INTR-O SECUNDA
ESTI ASA DE INAPT ? mai bine taci tu, inteligentu *CENZURAT* mele, te-ai vazut in pgl si gata esti mare bastan? Stai in banca ta ca esti | |
Save the Planet,KILL Yourself !
Contact :
Y!M : ektop_tryagain
Skype : ektop94 sau ektop_94 (preferabil id-ul care are ca o avatar o poza cu wiz khalifa fumand un trabuc sau prefacandu-se :)) )
Steam: ektop94
Robert
Membru
Membru
Mesaje: 1750
Membru din: 19 Apr 2011 18:48

Chuck Norris scrie:
EkToP^ scrie:Şi de unde ştim noi că ai dat tu 3 hs într-o secundă ? Aşa pot omorâ şi eu 5 şi pot spune în 0,5 secunde..
daca nu ai experienta la cs si vb doar sa te afli pe subiectul cs mai bine taci din gura :*
eu stiu ca pe svr unde joc eu e greu sa faci faze dinastea , si asta ma multumeste ca am reusit scoru ala , nu pe orice public cu toti noobi , unde 1-2 fac scor pozitiv pe acea harta
ala e public pana maine pe care ai jucat tu .. cel putin eu asta vad :) si unii noobi
(da, eu) joaca pe publice ca n-au steam. si da, trec pe pozitiv din a 2-a runda :) si ce harta ? e dust2 -.-"
Imagine
Avatar utilizator
xDanzo
Membru
Membru
Mesaje: 34
Membru din: 10 Feb 2013 13:16
Cunostinte CS: Bune
Detinator Steam: Da
CS Status: Somn
Localitate: Hunedoara

Va certati pt ce O_O ? acuma mai conteaza cine da mai multe hs ? :-j sa fim seriosi
Robert
Membru
Membru
Mesaje: 1750
Membru din: 19 Apr 2011 18:48

xDanzo scrie:Va certati pt ce O_O ? acuma mai conteaza cine da mai multe hs ? :-j sa fim seriosi
as dori sa stiu de ce toata lumea isi baga nasul aici. eu nici macar nu citesc posturile de la celelalte clanuri... nici macar nu intru acolo :|
Imagine
Avatar utilizator
*AnDrEy^
Membru
Membru
Mesaje: 3161
Membru din: 30 Iun 2011 17:45
Cunostinte CS: Bune
Detinator Steam: Da
CS Status: Atech>Clan
Localitate: Bistrita
Contact:

Si eu am dat la un mix 4 hs in prima runda poate pun si eu. :))
Avatar utilizator
dUb # Cedr2K
Membru
Membru
Mesaje: 226
Membru din: 11 Ian 2013 19:12
Cunostinte CS: Excelente
Detinator Steam: Da
CS Status: Excelent
Localitate: Romania,Bucuresti
Contact:

Gj.
Off topic: a bagat si final ultimu tip de badboy (dak nu cumva era pe steam) si a zis k a dat 3 hs in una bucata secunda :))
Imagine
Imagine
Razvan
Membru
Membru
Mesaje: 4485
Membru din: 12 Aug 2011 14:19
Detinator Steam: Da
CS Status: Steam ON
Localitate: Buzau
Contact:

ektop dragule , tu nu sti ca dupa 2-3 secunde iti dispare dragul din colt ? nu dureaza mai mult de 1-2 secunde :)
Încuiat

Înapoi la “Arhiva forum”