[Respinsă] O "mica" sugestie.

Aici puteti veni cu o propunerere pentru forum !

Moderatori: Moderator Global, Administrator

Încuiat
Avatar utilizator
ncv /A/
Membru
Membru
Mesaje: 105
Membru din: 10 Ian 2013 19:43
Cunostinte CS: Bune
Detinator Steam: Da
CS Status: DNDDAUACE~
Localitate: ιиѕι∂є yøur hє∂Я†
Contact:

Salut, as vrea si eu sa fac o "mica" propunere, suna cam asa:

La recrutari staff, as zice sa nu existe niciun model, deoarece, multi utilizatori, inainte de a face o cerere, se uita-n alte cereri, copiind unele lucruri scrise de alti utilizatori.
V-as sugera, sa dati edit acolo, si sa-i puneti sa faca un referat, de ~100 de cuvinte, scriind ce cred ei ca este mai important. Adica? Varsta, experienta, nume, Y!M, etc... Asa ati putea vedea gandiria, exprimarea si vocabularul lor.

Tin sa va reamintesc, este doar o propunere, nu vreau sa oblig pe nimeni sa ia in considerare ce am scris eu mai sus. Am vrut sa va impartasesc acest lucru, deoarece am observat in staff, ca, cativa (Nu dau nume) habar n-au auzit de cuvantul "cratima". Este foarte usor sa facem 2815912589120 de mesaje la sectiunea scris (La recrutari), cu posturi gen "GJ", "Bravo", "E bun". Si, daca ar fi dupa mine, as interzice ca utilizatorii care fac o cerere de recrutare, sau se afla-n staff, sa comunice cu prescurtari (Ceea ce am vazut la cativa) gen "sall", "dc", "dp", si ce alte prostii s-au mai inventat in lumea virtuala.

Tineti minte, un acces pe forum ar trebui sa se dea pe experienta, valoarea unui post, etc. Nu pentru numarul de mesaje scris in fata numelui. Un mesaj "adevarat", poate valora cat 500 de mesaje facute-n batjocora.
Imagine
Dacă te joci de-ajuns de mult cu un obiect, preocupat fiind să nu-l strici, cu siguranță îl vei strica.
Avatar utilizator
Sany.
Membru
Membru
Mesaje: 5983
Membru din: 19 Ian 2012 18:48
Cunostinte CS: Foarte Bune
Detinator Steam: Da
CS Status: Mihai Eminescu, ai uitat de el?!
Localitate: Inima strãzii
Contact:

Propunerea nu e rea, numai ca un model tot trebuia sa existe. :)
Asa ca eu zic ca ar fi mai bine ca cererea sa contina Model + Un referat de ~100 de cuvinte (100-150), deorece chiar asa putem vedea exprimarea si gandirea lui.
Unii am vazut (nu dau nume, se simt), vorbesc in cerere cu "k" in loc de ca, "bn" in loc de bine, plus multe multe altele.
Deci de la mine ai :pro:
Vreme trece, vreme vine,
Toate-s vechi şi nouă toate
Ce e rău şi ce e bine
Tu te-ntreabă şi socoate
Nu spera şi nu ai teamă,
Ce e val ca valul trece
De te-ndeamnă, de te cheamă,
Tu rămâi la toate rece.
Avatar utilizator
ncv /A/
Membru
Membru
Mesaje: 105
Membru din: 10 Ian 2013 19:43
Cunostinte CS: Bune
Detinator Steam: Da
CS Status: DNDDAUACE~
Localitate: ιиѕι∂є yøur hє∂Я†
Contact:

Slavic ;x scrie:în curând totul se va schimba. :)


Daca e cum spui tu, jos palaria. Uitand faptul ca, cand eram aici, nu te prea vazusem, dar din moment ce ai ACP, pot sa-mi imaginez ca ai o experienta "formidabila" in moderare.

Btw, esti printre singurii, printre care si Robert, pe care-i "admir" pentru ce au facut pentru TryAgain, si pentru o exprimare de nota 10.
Imagine
Dacă te joci de-ajuns de mult cu un obiect, preocupat fiind să nu-l strici, cu siguranță îl vei strica.
Robert
Membru
Membru
Mesaje: 1750
Membru din: 19 Apr 2011 18:48

bine, la asta m-am gandit si eu de 100 de ori da' am preferat sa nu zic nimic... si aia cu importanta posturilor am tot zis-o, degeaba.
Imagine
Avatar utilizator
ScoRpiOn
Membru
Membru
Mesaje: 1172
Membru din: 16 Sep 2012 21:54
Cunostinte CS: Foarte Bune
Detinator Steam: Da
CS Status: <3 Taekwon-Do
Localitate: Cahul

PRO
Avatar utilizator
ChromeXp
Membru
Membru
Mesaje: 749
Membru din: 21 Ian 2013 17:52

N-am nimic impotriva :pro:
Avatar utilizator
ZaNeL
Membru
Membru
Mesaje: 1609
Membru din: 15 Mar 2012 14:43
Cunostinte CS: Foarte Bune
Detinator Steam: Da
CS Status: CS

:pro:
Imagine
Încuiat

Înapoi la “Sugestii / Pareri”