Download Crazy Taxi 3

Arhiva forumului

Moderatori: Moderator Global, Administrator

Încuiat
alexa_sweet
Membru
Membru
Mesaje: 4
Membru din: 19 Feb 2013 19:32

ImagineDespre Joc: Crazy Taxi 3 este un joc de actiune mai mult ce face parte din categoria “ jocuri cu masini ” produs de Hitmaker si distribuit de Sega pe data de 28 februarie 2004 pentru Microsoft Windows si Xbox.
Este al 4-lea joc din cele 6 ale seriei Crazy Taxi dupa Crazy Taxi(arcade), Crazy Taxi(console) si Crazy Taxi 2 si este un joc foarte indragit de cei impatimiti al curselor nebunesti in care adrenalina va fi la maxim.
Jocul ne ofera o grafica nu foarte stralucita , dar stilul de joc (gameplay-ul) il face sa fie un joc foarte bun si foarte jucat la vremea lui.
In acest joc vei lua postura unui taximetrist mai nebun care va trebui sa-si transporte clientii in siguranta la destinatia data de ei intr-un timp foarte scurt.
Pentru transportarea clientilor in timpul dat de ei , vei fi nevoit sa incarci orice regula de circulatie dar masina pe care o detii va trebuie sa nu o busesti de multe ori , deoarce orice piesa de la ea se poate avaria si clientii vor fi nevoiti sa coboare din masina fara sa-ti plateasca nici un ban.
Jocul este valabil doar la modul singe-player unde trebuie sa strangi cat mai mult bani si sa-ti cumperi taxi-uri echipate cu mult mai multe accesorii decat cel pe care il detii la inceput.
Orice taxi din acest joc are si nitro care ii da un surplus de viteza masinii si te va aajuta sa-ti termini cursele intr-un timp record.

ImagineCateva imagini din joc:

Imagine
Imagine

ImagineSystem Requirements :

Placa Video: 128 MB
Procesor: 1.8 MHz
Spatiu HDD: 700 MB
Memorie RAM: 512 MB


Jocul il puteti downloada de: aici.
Articolul apartine site-ului: Download Jocuri
Avatar utilizator
1OARECARE
Designer
Designer
Mesaje: 576
Membru din: 22 Apr 2012 16:12
Cunostinte CS: Foarte Bune
Detinator Steam: Nu
CS Status: Nebun. =D
Localitate: Baia Mare
Contact:

Cat m-am jucat eu jocul asta.. :)) .. doar fratimiu stie
Imagine


ImagineY!M : nightz0r.roby Imagine
puNNcT.
Membru
Membru
Mesaje: 36
Membru din: 22 Mai 2013 13:53

chestia asta mi-a adus aminte cand imi luase tata primul pc, era o rabla, toata ziua il stergeam, toata ziua il pupam :(. jocu asta e foarte tare, cand ma joc imi aduc aminte de copilaria mea in fata pc-ului :)). mi se face pielea de gaina.
Încuiat

Înapoi la “Arhiva forum”