[Cerere] Avatar .

Vrei o semnatura personalizata ? Sau un banner ? Posteaza aici dupa model si noi te ajutam la creearea uneia .

Moderatori: Moderator Global, Administrator, Designer

Încuiat
Avatar utilizator
IWANNABEHIGH!
Membru
Membru
Mesaje: 112
Membru din: 25 Feb 2013 16:42
Cunostinte CS: Acum invat
Detinator Steam: Da
CS Status: Art is not a crime.

Vreau : Avatar .
Render/Stock : ceva în genul : http://oi45.tinypic.com/15q6d1u.jpg
Text : IWANNABEHIGH!
Dimensiuni : 150x250
Alte preferinte : vreau ceva în genul lucrării mai de sus . dacă vreun designer cunoaşte stilul ăla , îl rog să-mi facă şi mie . l-am căutat de am înnebunit pe internet , şi nimic .
Imagine
Avatar utilizator
f!N@L
Membru
Membru
Mesaje: 4325
Membru din: 29 Iul 2011 17:06
Detinator Steam: Da
Contact:

Acea lucrare se poate face in AE dar nu in PS . Eu stiu lucra in AE dar nu pot sa salvez imaginile sa le uploadez ca nu merge AE cu QuickTime impreuna . Nu stiu daca altcineva de aici din comunitate mai stie AE :D
Avatar utilizator
IWANNABEHIGH!
Membru
Membru
Mesaje: 112
Membru din: 25 Feb 2013 16:42
Cunostinte CS: Acum invat
Detinator Steam: Da
CS Status: Art is not a crime.

nu e AE , fiindcă am vorbit cu cineva care a facut-o pe aceasta şi i-am spus să-mi facă şi mie una . el mi-a spus că după vor vrea toţi . e facută în ps sigur . îţi pot garanta acest lucru .
Imagine
Avatar utilizator
f!N@L
Membru
Membru
Mesaje: 4325
Membru din: 29 Iul 2011 17:06
Detinator Steam: Da
Contact:

NU e facuta in Ps ..Nu ai cum sa faci asa ceva in PS . Iti spun clar . Efectul acela il gasesti doar in AE (Trapcode Particular se numeste) . El il salveaza in format normal si cu ajutorul quicktime il baga in PS si il salveaza in format .GIF . Inteles? In PS nu este asa efect si nu are cum sa-l faca .. Ca sa faca animatia aia + bulele ii trebuie peste 100 de (frame-uri sau casute dealea la animatie)
Avatar utilizator
IWANNABEHIGH!
Membru
Membru
Mesaje: 112
Membru din: 25 Feb 2013 16:42
Cunostinte CS: Acum invat
Detinator Steam: Da
CS Status: Art is not a crime.

aştept să văd ce zice şi Robert . mersi oricum .

edit : nu mai are rost , daţi t/c .
Imagine
Încuiat

Înapoi la “Cereri”