[REZOLVAT]Problema low disk space

Ai nevoie de ceva ? Posteaza aici iar noi vom incerca sa te ajutam !

Moderatori: Helper, Moderator Global, Administrator

Încuiat
DoDeL
Membru
Membru
Mesaje: 2933
Membru din: 03 Oct 2011 14:42
Cunostinte CS: Excelente
Detinator Steam: Da
CS Status: ON
Localitate: Cluj-napoca
Contact:

Nick : DoDeL
Descriere problema : Deci..De 1 luna in coace laptopul meu face fite. In fiecare zi scade pe c spatiul ramas..Si de am 1 gb liber in 2 zile e gata..Nush cum si de ce tot ajung la -100 mb. Desi dezinstalez in fiecare zi programe si sterg fisiere tot scade spatiul..As vrea sa ma ajutati pe google nu stiu cum sa spun problema asta deaia am apelat la voi .. Mi se pare ciudat + ca asa imi merge mai greu laptopu..Acm am 72kb din 60 gb..Probabil sunt ceva fisiere mai vechi si mari care au ramas in c sau ceva.. Da nu pot sa le identific..Astept pareri ..
SPER SA FACEM DIN COMUNITATEA ASTA UNA DE SUCCES DAR PANA ATUNCI AVEM DE PARCURS UN DRUM GREU :) DAR NU NE VOM DA BATUTI NICIODATA!
Imagine
Avatar utilizator
1OARECARE
Designer
Designer
Mesaje: 576
Membru din: 22 Apr 2012 16:12
Cunostinte CS: Foarte Bune
Detinator Steam: Nu
CS Status: Nebun. =D
Localitate: Baia Mare
Contact:

Se poate sa fie ceva virus :) . Copiazati fisierele de care ai nevoie pe un HDD extern / Stick si dai un reinstall la windows.
Imagine


ImagineY!M : nightz0r.roby Imagine
Avatar utilizator
f!N@L
Membru
Membru
Mesaje: 4325
Membru din: 29 Iul 2011 17:06
Detinator Steam: Da
Contact:

1.Dai o scanare de virusi la pc
2.Dupa aceea foloseste Ccleaner .
3.In cel mai rau caz dai reinstall la windows
DoDeL
Membru
Membru
Mesaje: 2933
Membru din: 03 Oct 2011 14:42
Cunostinte CS: Excelente
Detinator Steam: Da
CS Status: ON
Localitate: Cluj-napoca
Contact:

Am folosit CCleaner foarte folositor. Am curatat multe chestii minore si am acm 3 gb liberi.Pentru moment Tc ca vad ca nu mai scade spatiul
SPER SA FACEM DIN COMUNITATEA ASTA UNA DE SUCCES DAR PANA ATUNCI AVEM DE PARCURS UN DRUM GREU :) DAR NU NE VOM DA BATUTI NICIODATA!
Imagine
Încuiat

Înapoi la “Asistenta Tehnica”