Propunere

Arhiva forumului

Moderatori: Moderator Global, Administrator

Încuiat
VaD_SuNetE
Membru
Membru
Mesaje: 792
Membru din: 01 Mar 2011 21:00
Localitate: ``Galati``

Propun sa se faca un nou forum care sa se numeasca http://www.tryagain.ro/reznick ... adici poti rezerva nicul tau pe unul dintre serverele din comunitatea try again ..... deci am sa pun acest forum dar sper sa nu primesc -1 sau sa nu fie luat ca pe o reclama..vreau sa va arat cum sa arate acel forum (EDIT:am inteles mesajul,am inteles despre ce e vorba,nu e cazul sa faci reclama) NU O LUATI CA PE O PUBLICITATE .
ImagineImagine
AkEd
Fost Administrator
Fost Administrator
Mesaje: 3370
Membru din: 25 Feb 2011 16:48
Detinator Steam: Da
CS Status: I will frag you ;x
Localitate: Tot ardealui fruncea !
Contact:

Daca vrei sa iti fie rezervat numele fa o cerere de slot pe fiecare server ;)
Crappy
Membru
Membru
Mesaje: 2530
Membru din: 15 Feb 2011 16:42
Localitate: Oradea
Contact:

e o idee buna , dar cum spunea aked , se poate lua si slot pe server sau , o sa facem topic specific unde jucatorii isi vor putea rezerva numele , bineinteles nu toata lumea va putea , vor fi anumite cerinte .
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
VaD_SuNetE
Membru
Membru
Mesaje: 792
Membru din: 01 Mar 2011 21:00
Localitate: ``Galati``

mdea si ce rezolv eo daca vreau sa imi schimb parola??? sau nu vreau sa mio stie nimeni....???
ImagineImagine
Crappy
Membru
Membru
Mesaje: 2530
Membru din: 15 Feb 2011 16:42
Localitate: Oradea
Contact:

inteleg , aici ai dreptate , dar oricum doar ownerii o vor sti in cazul asta , vedem ce putem face si vom incerca realizarea unui asemenea script , speram ca timpul sa ne tina parte :D . multumim pentru propunere , e destul de folositoare tinand cont de faptul ca vom avea foarte multe servere si jucatorii vor fi extrem de multi .
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Cica.ro

# O porcărie.
# De ce să ne complicăm când putem sta bine mersi fără complicaţiile alea?
# În plus dacă ai admin ai nick-ul rezervat. Sau şi dacă nu ai poţi face cerere pentru slot.
# Tu chiar crezi că eu mă folosesc de parola ta să intru cu nick-ul tău? Ce avantaje crezi că am :] ?

# Eu sunt CONTRA fără discuţii .
Crappy
Membru
Membru
Mesaje: 2530
Membru din: 15 Feb 2011 16:42
Localitate: Oradea
Contact:

Mădă # scrie:# O porcărie.
# De ce să ne complicăm când putem sta bine mersi fără complicaţiile alea?
# În plus dacă ai admin ai nick-ul rezervat. Sau şi dacă nu ai poţi face cerere pentru slot.
# Tu chiar crezi că eu mă folosesc de parola ta să intru cu nick-ul tău? Ce avantaje crezi că am :] ?

# Eu sunt CONTRA fără discuţii .
La asta ma gandeam si eu , ca doar ownerii au acces la parolele adminilor si nu vad folosinta parolelor adminilor cand doar ei au acces , deci perfecta ideea spusa de mada insa ar fi folositor acest script in cazul in care vom avea extrem de multe servere si jucatorii foarte multi , astfel ca nu vom putea face fata cererilor si vom putea trece pe mod automat ( deci in cazul asta scriptul ) si userii vor putea acolo sa faca cereri daca indeplinesc cerintele si sa zicem , odata la 48 de ore lucratoare vom raspunde cererilor si vom rezerva nickurile , dar asta e pe viitor .
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Bucsa_
Membru
Membru
Mesaje: 322
Membru din: 05 Mar 2011 00:14
Localitate: Fieni
Contact:

:contra: Nu intelg la ce e nevoie 8-} 8-} 8-}
Imagine
Nikki
Membru
Membru
Mesaje: 1334
Membru din: 21 Feb 2011 14:31
Detinator Steam: Nu
Localitate: Calarasi
Contact:

Mădă # scrie:# O porcărie.
# De ce să ne complicăm când putem sta bine mersi fără complicaţiile alea?
# În plus dacă ai admin ai nick-ul rezervat. Sau şi dacă nu ai poţi face cerere pentru slot.
# Tu chiar crezi că eu mă folosesc de parola ta să intru cu nick-ul tău? Ce avantaje crezi că am :] ?

# Eu sunt CONTRA fără discuţii .
Idem mada :contra:
DACA ti-am fost vreo data de ajutor, multumeste-mi cu +1 rep...

Imagine
tryagain_robert
Membru
Membru
Mesaje: 158
Membru din: 21 Feb 2011 14:25
Contact:

Sa dat verdictu ! :contra:



:closed:
Ai nevoie de mine? Contacteaza-ma la Y!M:
roby2free
Încuiat

Înapoi la “Arhiva forum”