Cum sa iti faci un anunt de recrutare - cautare echipa

Aceste ghiduri te vor ajuta sa inveti mai bine sa joci

Moderatori: Moderator Global, Administrator, Moderator

Avatar utilizator
Ribéry
Membru
Membru
Mesaje: 3020
Membru din: 20 Apr 2011 22:22
Cunostinte CS: Excelente
Detinator Steam: Da
CS Status: Sper ca sa ridicam comunitatea asta!
Localitate: Stuttgart
Contact:

Din cauza ca foarte multi dintre voi chiar ma uitimiti cu anunturile voastre de recrutare am sa fac un mic tutorial despre cum sa iti faci un post cat mai bun ca si cei care il citesc sa isi faca o idee spre voi.

Pentru "caut echipa" :

Salut ma numesc x sunt din x localitate si in joc am summonerul x. Am x win-uri in sezonul 2, x elo, jucand mai mult in pozitia top/mid/jungle/adc/support si doresc sa caut o echipa sau un partener care are nevoie de mine.

Date de contact : id- mess , skype , irc.

Pentru " Echipa x recruteaza " :

Salutare noi suntem echipa x din x oras si ne-am format acum x luni, saptamani, zile. Momentan suntem x membrii care ocupam top/mid/jungle/adc/support si avem x elo cu echipa, individual ne situam intre x - y elo. Detalii despre noi mai puteti gasi si pe esl - link.Suntem in cautare de x jucatori pentru posturile lipsa care sa poata sa intregeasca aceasta echipa.

Cerinte :
- lvl x
- minim win-uri x
- elo x
- casti microfon
- retea stabila de internet
- disponibilitate
- experienta de joc
- contact : - messenger, skype, irc,


Fiecare poate dezvolta ce am scris mai sus. Eu unu daca as vrea sa stiu ceva despre o echipa la care as vrea sa joc cam asa as vrea sa vad un anunt. Parca ma face mai curios sa vad cine sunt, ce vor si cam ce experienta au ei....

Daca nu va puneti mintea la contributie si vrei sa fiti "pro" nu mai scrieti prostii in anunturile de recrutare si invatati sa scrieti.
Imagine
Faceam belele ziua jucam fotbal peste noapte
Cu sticlele marcate la coada la lapte
Si pufaiam carpati pasam intre frati
Iar pe la 15 ani bagam in piept iarba si has
Scrie răspuns

Înapoi la “Ghiduri si Strategii”