How about the items...

Aceste ghiduri te vor ajuta sa inveti mai bine sa joci

Moderatori: Moderator Global, Administrator, Moderator

Avatar utilizator
Ribéry
Membru
Membru
Mesaje: 3020
Membru din: 20 Apr 2011 22:22
Cunostinte CS: Excelente
Detinator Steam: Da
CS Status: Sper ca sa ridicam comunitatea asta!
Localitate: Stuttgart
Contact:

1st. Sa nu uitam de itemele cu aura... dupa parerea mea cred ca itemele care au aura sunt foarte importante pt ca in team fights avantajul dat de o combinatie de iteme cu diferite aure este foarte util desi ar scadea puterea individuala a jucatorilor care folosesc aceste iteme. Cred ca intr-o echipa care este cat de cat organizata(cel putin 1 tank; 1dps; 1 caster) nu trebuie sa lipseasca unele iteme:Aegis of the Legion pe tank; Abyssal Scepter pe mag si Stark's Fervor pe dps, in afara de acestea mai sunt iteme foarte utile care nu se folosesc si nu am vazut sa aprara in ghiduri: Will of the Ancients:foarte util daca echipa are mai multi casteri...un Ryze care sa beneficieze de aura asta ar fi mult mai greu de ucis.
Soul Shroud: Util pt tank cu abilitati bune(Cho'Gath's ulti ftw)
Frozen Heart:"+99 Armor +500 Mana UNIQUE Passive: Reduces ability cooldowns by 25% and reduces the attack speed of nearby enemies by 20%" foarte util mai ales anti dps dar nu este folosit...

2nd. Itemele care slabesc oponentii...The Black Cleaver foarte rar observat; Rylai's Crystal Scepter potential mass slow; Malady great cand ai 2-3 ranged dps in echipa, dar doar unul sa il cumpere.

Astept pareri si completari...
Imagine
Faceam belele ziua jucam fotbal peste noapte
Cu sticlele marcate la coada la lapte
Si pufaiam carpati pasam intre frati
Iar pe la 15 ani bagam in piept iarba si has
Scrie răspuns

Înapoi la “Ghiduri si Strategii”