HALL OF FAME TRYAGAIN.RO

Anunturile forumului

Moderatori: Moderator Global, Administrator

Avatar utilizator
*MeSsY*
Membru
Membru
Mesaje: 1604
Membru din: 02 Aug 2011 11:19
Detinator Steam: Da
CS Status: on
Localitate: Arad
Contact:

AkEd scrie:Prea multi au plecat sau au fost obligati sa plece :) Mi-e dor de acele vremuri.
Cele mai frumoase vremuri au fost acelea :) , as vrea sa revenim cu toti playerii vechi , cei care au ajutat.
Imagine

Imagine

Imagine

Plecat.
Avatar utilizator
Zizou.-
Membru
Membru
Mesaje: 2268
Membru din: 07 Apr 2012 16:40
Detinator Steam: Da
Contact:

*MeSsY* scrie:
AkEd scrie:Prea multi au plecat sau au fost obligati sa plece :) Mi-e dor de acele vremuri.
Cele mai frumoase vremuri au fost acelea :) , as vrea sa revenim cu toti playerii vechi , cei care au ajutat.
asta ar fi un vis ... dar orice se poate ! Daca dam de ei si ii convingem ... avem sanse reinvie Tryagain.Ro :]
Imagine╚Zizou╝


1% *___*
██ 20% *___*
███ 40% *___*
████ 60% *___*
█████ 80% *___*
██████ 100% *__*

╔═══════╗
llıllı fkingfake(: ıllıll
╚══════
═╝

Campionii am fost ,campionii vom fi pana vom murii, Steaua Bucuresti !
Imagine
Avatar utilizator
Geo
Membru
Membru
Mesaje: 148
Membru din: 09 Iul 2013 11:45

O sa incerc sa vorbesc cu Pain,Yako si Styl3 poate ii conving cumva :D.
Ultima oară modificat 15 Aug 2013 11:07 de către Geo, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
Marlboro;x
Membru
Membru
Mesaje: 213
Membru din: 23 Aug 2011 15:10

Comunitatea asta sa dus in jos de cand a plecat fabregas si odata cu el si eu si toti jucatori depe dr..(Atunci cand s-a desfintat din cauza sefuluiXXL), si toti o stiti bn ;)
Nu ati luat atitudine cand a trebuit si asa s-a ajuns la ce e acum.. pacat , adevarat eram o familie insa acum 80% din cei care i vezi in acea lista sunt in alte comunitati sau si-au schimbat domeniul(Metin2/Minecraft/Samp etc)
Ce a fost a trecut;), oricum va urez succes cu cea ce vreti voi sa faceti(sa puneti comunitatea pe picioare)
Imagine
DoDeL
Membru
Membru
Mesaje: 2933
Membru din: 03 Oct 2011 14:42
Cunostinte CS: Excelente
Detinator Steam: Da
CS Status: ON
Localitate: Cluj-napoca
Contact:

Marlboro;x scrie:Comunitatea asta sa dus in jos de cand a plecat fabregas si odata cu el si eu si toti jucatori depe dr..(Atunci cand s-a desfintat din cauza sefuluiXXL), si toti o stiti bn ;)
Nu ati luat atitudine cand a trebuit si asa s-a ajuns la ce e acum.. pacat , adevarat eram o familie insa acum 80% din cei care i vezi in acea lista sunt in alte comunitati sau si-au schimbat domeniul(Metin2/Minecraft/Samp etc)
Ce a fost a trecut;), oricum va urez succes cu cea ce vreti voi sa faceti(sa puneti comunitatea pe picioare)
Ai dreptate in ceea ce spui .. In trecut mergea mai bine treaba.. Multumim pentru ca ne-ai urat succes.
SPER SA FACEM DIN COMUNITATEA ASTA UNA DE SUCCES DAR PANA ATUNCI AVEM DE PARCURS UN DRUM GREU :) DAR NU NE VOM DA BATUTI NICIODATA!
Imagine
Avatar utilizator
CedaN
Administrator
Administrator
Mesaje: 2774
Membru din: 19 Apr 2011 08:38
Cunostinte CS: Excelente
Detinator Steam: Da
Localitate: Cluj-Napoca,Manastur.
Contact:

Marlboro;x scrie:Comunitatea asta sa dus in jos de cand a plecat fabregas si odata cu el si eu si toti jucatori depe dr..(Atunci cand s-a desfintat din cauza sefuluiXXL), si toti o stiti bn ;)
Nu ati luat atitudine cand a trebuit si asa s-a ajuns la ce e acum.. pacat , adevarat eram o familie insa acum 80% din cei care i vezi in acea lista sunt in alte comunitati sau si-au schimbat domeniul(Metin2/Minecraft/Samp etc)
Ce a fost a trecut;), oricum va urez succes cu cea ce vreti voi sa faceti(sa puneti comunitatea pe picioare)
Cam exagerat ceea ce spui..."s-a dus in jos..."
pe vremea cand erau ei imi aduc deaminte ca toti va doreati sa plece =)).
Acuma ii mai bine cum a fost....ceea ce ai spus e apa de ploaie...
Is foarte curios oare ce s-ar schimba daca a-r veni ei la conducere...si iti pot da depeacuma raspunsul...
Nimic!!!
Imagine
Avatar utilizator
Berzerrk.
Membru
Membru
Mesaje: 1489
Membru din: 16 Feb 2011 21:55
Cunostinte CS: Excelente
Detinator Steam: Da
CS Status: I'm not weird , I'm a limited edition !
Contact:

S-au întâmplat multe despre care voi nu știți, nu vreau să răscolesc „cele liniștite”. Eu am avut motivele mele personale să mă retrag. AkEd la fel, și Fabregas.
Oricum, eu unul știu a cui a fost vina principală, dar nu mai contează.
It's true, you are special.. but not quite as special as i am!

Imagine

There's a fine line between genius and insanity. I have erased this line
Avatar utilizator
craZyWorld
Membru
Membru
Mesaje: 315
Membru din: 09 Iun 2013 09:50
Cunostinte CS: Excelente
Detinator Steam: Da
CS Status: Seriously ?
Localitate: Gheorghieni
Contact:

Nu conteaza ca au plecat ei Aici conteaza banii Banii castiga mereu Cu bani poti face comunitatea asta legendara dar de unde bani
În Betleem colo-n oraş
Dormeau visând locuitorii
Iar lângă turmă, pe imaş
Stăteau de pază, treji, păstorii.

Şi-n miez de noapte dulce cânt
Din cer cu stele-a răsunat
Se rumenise cerul sfânt
Păstorii s-au cutremurat.
wolfmonger
Membru
Membru
Mesaje: 78409
Membru din: 18 Noi 2022 10:07

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.ruинфоинфоlaserlens.ruинфоlaterevent.rulatrinesergeant.ruинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоmedinfobooks.rump3lists.ru
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоobservationballoon.ruинфоoceanmining.ruoctupolephonon.ruинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоspicetrade.ruspysale.ru
stungun.ruинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
wolfmonger
Membru
Membru
Mesaje: 78409
Membru din: 18 Noi 2022 10:07

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasingинфоlacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
Scrie răspuns

Înapoi la “Anunturi administrative”