Wesley a dat răspunsul la oferta Stelei.

Stiri din lumea sporturilor .

Moderatori: Helper, Moderator Global, Administrator

Avatar utilizator
*AnDrEy^
Membru
Membru
Mesaje: 3161
Membru din: 30 Iun 2011 17:45
Cunostinte CS: Bune
Detinator Steam: Da
CS Status: Atech>Clan
Localitate: Bistrita
Contact:

Wesley Lopes spune că îşi doreşte să vină la Steaua pentru fotbal şi nicidecum pentru statutul de star

Wesley a ţinut să-i răspundă lui Reghecampf, cel care spusese despre el că e un jucător capricios, care poate strica atmosfera din vestiar

Cum decurg negocierile?
Bine, tot mai bine. Eu zic că în două-trei zile voi fi jucătorul Stelei, în sfârşit.

Îţi doreşti să vii la Steaua? Până acum ai refuzat-o...
Steaua a fost singura care mi-a făcut o ofertă din România. Am avut ofertă şi de la Malaga, dar eu îmi doresc să vin aici. Ultimele două luni au fost foarte grele, mi-am pierdut tatăl şi am fost nevoit să renunţ la bani ca să pot pleca de la Al Hilal, iar la Steaua pot face performanţă încă cel puţin doi ani. Şi atenţie, nu vin aici pentru bani!

S-a spus că salariul este problema...
Total neadevărat! Eu îmi doresc să joc fotbal, îl iubesc, trebuie să revin mai repede la el. Singurul lucru care mă interesează acum este ca şi Reghecampf să mă dorească cu adevărat.

Dar de susţinerea patronului eşti sigur...
Da, e visul lui, dar dacă Reghe nu mă vrea, eu nu am ce să caut acolo. Şi am văzut că a zis că pot dăuna vestiarului. Să fie clar, nu vreau banii din Ligă, nu vreau să fiu căpitan, nu vreau nimic... Nu vreau decât să joc şi să-mi ajut echipa. Nu vreau să-i stric vestiarul, am 11 de ani de când joc fotbal şi nicăieri n-am făcut rău, ci doar bine!

Visezi să joci în Ligă?
Nu e vital pentru mine să joc în Ligă, eu mai am doar vreo trei ani de fotbal la înalt nivel, eu trebuie să-mi ajut colegii mai tineri să devină fotbalişti şi să-mi închei cariera frumos. Atât!
wolfmonger
Membru
Membru
Mesaje: 78409
Membru din: 18 Noi 2022 10:07

wolfmonger
Membru
Membru
Mesaje: 78409
Membru din: 18 Noi 2022 10:07

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.ruинфоинфоlaserlens.ruинфоlaterevent.rulatrinesergeant.ruинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоmedinfobooks.rump3lists.ru
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоobservationballoon.ruинфоoceanmining.ruoctupolephonon.ruинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоspicetrade.ruspysale.ru
stungun.ruинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
wolfmonger
Membru
Membru
Mesaje: 78409
Membru din: 18 Noi 2022 10:07

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтhttp://laburnumtree.ruсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
Scrie răspuns

Înapoi la “Sport”