3 Iunie - Anunt -

Arhiva forumului

Moderatori: Moderator Global, Administrator

Încuiat
Crappy
Membru
Membru
Mesaje: 2530
Membru din: 15 Feb 2011 16:42
Localitate: Oradea
Contact:

Dupa cum stiti , unii nu sunt in stare sa'si puna o parola cat de cat demna sa'i fie zisa parola...Deci , azi intre ore 2-3 ... un "copilas" i'a spart parola moderatorului nostru , Veve* si a sters peste 3000 de mesaje.Cum bine stiti , nu degeaba platesc bani grei la firma de webhosting , ultimul back-up il avem de azi-noapte , deci am pierdut doar vreo 5-10 utilizatori si 500 de mesaje.In orice caz , voi face curat si voi avea grija de aici inainte cui ii incredintez anumite facilitati si cine e in stare sa fie intr'adevar responsabil , insa nu uitati , daca va asumati aceasta responsabilitate in primul rand trebuie sa incepeti prin a va pune o parola ... da parola sa fie ... nu sa fie scrisa pe toate gardurile , sper ca ati inteles mesajul ! Multumesc anticipat !
P.S. : Noi schimbari vor avea loc , deci nu va mirati/speriati/etc. ... aceste schimbari pot fi asa zise : schimbari surpriza :) !
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
musky9
Membru
Membru
Mesaje: 3373
Membru din: 10 Mar 2011 13:57
Detinator Steam: Da
CS Status: online
Localitate: Bistrita
Contact:

crappy si mie mia fost sparta parola si cel care a spart a dat destroy la toata lumea de pe server a inceput sa injure pe forum ce sa ma fac
Crappy
Membru
Membru
Mesaje: 2530
Membru din: 15 Feb 2011 16:42
Localitate: Oradea
Contact:

schimbati parola pe forum , asta e primul pas , nici nu am stiut chestia asta...ce sa va fac daca va puneti parolele de pe forum la fel cu parolelele adminelor de pe server ?
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Berzerrk.
Membru
Membru
Mesaje: 1489
Membru din: 16 Feb 2011 21:55
Cunostinte CS: Excelente
Detinator Steam: Da
CS Status: I'm not weird , I'm a limited edition !
Contact:

musky ce grad aveai ca eu m-am uitat si cand a intrat ala aveai grad de Moderator cel putin...
It's true, you are special.. but not quite as special as i am!

Imagine

There's a fine line between genius and insanity. I have erased this line
Crappy
Membru
Membru
Mesaje: 2530
Membru din: 15 Feb 2011 16:42
Localitate: Oradea
Contact:

J@cki scrie:musky ce grad aveai ca eu m-am uitat si cand a intrat ala aveai grad de Moderator cel putin...
musky nu are niciun acces de moderare pe forum , nici nu a avut , nu stiu ce ai vazut tu !!!
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
baca
Membru
Membru
Mesaje: 1011
Membru din: 25 Feb 2011 18:34

Stiu eu cine a spart parolele lui musky9 si lui veve :) eu miam pus o parola .. nu e grea dar nu are de unde sa stie nimeni :)
-Quick. Imagine Baca

Crappy Imagine baca^
0ana Imagine baca^
baca^ Imagine J@cki
Avatar utilizator
Berzerrk.
Membru
Membru
Mesaje: 1489
Membru din: 16 Feb 2011 21:55
Cunostinte CS: Excelente
Detinator Steam: Da
CS Status: I'm not weird , I'm a limited edition !
Contact:

Crappy scrie:
J@cki scrie:musky ce grad aveai ca eu m-am uitat si cand a intrat ala aveai grad de Moderator cel putin...
musky nu are niciun acces de moderare pe forum , nici nu a avut , nu stiu ce ai vazut tu !!!
Eu vroiam sa zic pe server nu forum!
It's true, you are special.. but not quite as special as i am!

Imagine

There's a fine line between genius and insanity. I have erased this line
Crappy
Membru
Membru
Mesaje: 2530
Membru din: 15 Feb 2011 16:42
Localitate: Oradea
Contact:

J@cki scrie:
Crappy scrie:
J@cki scrie:musky ce grad aveai ca eu m-am uitat si cand a intrat ala aveai grad de Moderator cel putin...
musky nu are niciun acces de moderare pe forum , nici nu a avut , nu stiu ce ai vazut tu !!!
Eu vroiam sa zic pe server nu forum!
In fine , prea putin conteaza asta , Veve* ; musky9 , v-am schimbat eu parolelele , vi le'am dat in offline pe mess !
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
chestiiutile
Membru
Membru
Mesaje: 12
Membru din: 23 Feb 2011 14:09

ar trebui pusa o limita ca fiecare sa aiba parola de gen sLGJ8sK*S
Chiar nu se poate juca in Romania fara coduri Counter-Strike 1.6?
Avatar utilizator
de[Y]an
Membru
Membru
Mesaje: 1924
Membru din: 03 Iul 2011 20:54
Detinator Steam: Nu
CS Status: Go hard .
Localitate: In fata calculatorului .
Contact:

ii utila ideea lui chestiiutile...asa parola sa contina o litera ,o cifra si un semn(.,;/.....etc)
Cine are addons de hns dev on foarte bun PM !!!

Imagine
Încuiat

Înapoi la “Arhiva forum”