CIUDAT!!!

Ai nevoie de ceva ? Posteaza aici iar noi vom incerca sa te ajutam !

Moderatori: Helper, Moderator Global, Administrator

Încuiat
americandream
Membru
Membru
Mesaje: 274
Membru din: 31 Iul 2011 12:19

Astazi pe server mi s-a intamplat ceva foarte ciudat. Nu stiu daca cineva ma va crede, dar eu va spun oricum. Jucam si la un moment dat am primit blind, exact inainte sa se termine runda. Am luat blind 2-3 secunde dupa care a inceput runda urmatoare si a disparut. Intre timp eu si scrisesem " scoate-l ". Ma gandeam eu ca e ciudat sa dispara asa rapid, dar in niciun caz nu m-am gandit ca am blind si vad normal! Lucru care s-a intamplat, la kill-ul urmator, am luat ban. Desi eu vedeam normal, si evident nu jucam codat, lucru pe care nu obisnuiesc sa-l fac, deoarece urasc trisorii. Si am fost testat de destule ori pe server. Am ajuns pe locul 2 in top in doar 2 zile, si asta jucand corect. A mai patit cineva asa ceva? Adminul care mi-a dat blind e WoOw. Evident, el nu a gresit cu nimic, si e un admin de nota 10!!! Astept ceva pareri, deoarece chiar vreau sa mai joc pe server. Mi-am facut cont si am inceput sa fiu activ pe forum urmand sa fac o cerere de admin, nu cred ca un jucator codat ar face asta. Acum, tine de voi daca credeti sau nu, eu va respect oricum decizia. Multumesc!
PLAY HARD, GO PRO!
Cl3ar
Membru
Membru
Mesaje: 644
Membru din: 09 Apr 2011 21:24
Detinator Steam: Da
CS Status: Trup si suflet cu DRX.TRYAGAIN.RO
Localitate: Barlad
Contact:

Nu e de la cs sau ceva...asta e blindu de pe cs asa se intampla stiu sigur pentru ca am fost admin si asa se intmapla cat despre unban vorbeste cu AkeD
Imagine

Daca ti-am foste de ajutor dati +1 ;) Va dau si eu!
americandream
Membru
Membru
Mesaje: 274
Membru din: 31 Iul 2011 12:19

Se intampla sa dispara asa? Sau ce?
PLAY HARD, GO PRO!
AkEd
Fost Administrator
Fost Administrator
Mesaje: 3370
Membru din: 25 Feb 2011 16:48
Detinator Steam: Da
CS Status: I will frag you ;x
Localitate: Tot ardealui fruncea !
Contact:

RESPECTA MODEL TITULU ! :closed:
Încuiat

Înapoi la “Asistenta Tehnica”