twenty20 vs oricine

Concursuri si infruntari intre creatiile userilor nostri , daca te crezi "mare" e timpul sa o dovedesti .

Moderatori: Moderator Global, Administrator, Designer

Încuiat
twentyGfx
Membru
Membru
Mesaje: 184
Membru din: 10 Aug 2011 19:20

Numele meu : twenty20
Numele provocatului : oricine
Tema propusa : oricare
Batalie intre avatare/semnaturi/logouri/etc. : semnaturi
La cate voturi ne oprim : 7
Poze psd:
Creatia mea : http://tinypic.com/view.php?pic=o8hsb5&s=7

Imagine
Imagine
Catalin93
Membru
Membru
Mesaje: 23
Membru din: 12 Aug 2011 15:58

Cl3ar
Membru
Membru
Mesaje: 644
Membru din: 09 Apr 2011 21:24
Detinator Steam: Da
CS Status: Trup si suflet cu DRX.TRYAGAIN.RO
Localitate: Barlad
Contact:

Vote catalin dc? e mai frumoasa.
De ce nu twety? E facuta dupa tutorial (te dau de gol resursele folosite arata de unde le ai ;) )
Imagine

Daca ti-am foste de ajutor dati +1 ;) Va dau si eu!
Catalin93
Membru
Membru
Mesaje: 23
Membru din: 12 Aug 2011 15:58

nu conteaza ca e tutorial daca vrea cineva sa-l voteze pe motiv ca-i place mai mult chiar daca e dupa tutorial eu nu ma supar

parca ti-e ciuda ca e dupa tutorial...daca e dupa tutorial ce ? e un semn bun ca baiatu se apuca serios de photoshop acum zici tu ce zici si poate crezi ca e fraier ca face dupa tutorial insa dupa o luna nu urma tu tutoriale si lasal pe el sa urmeze te asigur ca ai sa zici, de ce n-am urmat eu tutoriale de la inceput ..
twentyGfx
Membru
Membru
Mesaje: 184
Membru din: 10 Aug 2011 19:20

Catalin93 scrie:nu conteaza ca e tutorial daca vrea cineva sa-l voteze pe motiv ca-i place mai mult chiar daca e dupa tutorial eu nu ma supar

parca ti-e ciuda ca e dupa tutorial...daca e dupa tutorial ce ? e un semn bun ca baiatu se apuca serios de photoshop acum zici tu ce zici si poate crezi ca e fraier ca face dupa tutorial insa dupa o luna nu urma tu tutoriale si lasal pe el sa urmeze te asigur ca ai sa zici, de ce n-am urmat eu tutoriale de la inceput ..
lasa-l cata ,, e prea nap sa inteleaga ca in photoshop , se invata dupa tutoriale (se vede asta in lucrarile lui).. dar nu ma intereseaza voteaza pe cine vrei / pe cine doresti .. nu ma intereseaza ... ma bag pentru distractie nu pentru a castiga ..
Imagine
Catalin93
Membru
Membru
Mesaje: 23
Membru din: 12 Aug 2011 15:58

ma nu va jigniti ca n-aveti ce face :) fiecare lucreaza cum vrea:) si nu conteaza daca crezi ca realizezi si te simti in stare fara tutoriale :) poti face si fara tutoriale stiu alti mult mai buni ca mine care nu au facut tutoriale si au lucrari frumoase dar eu am urmat tutoriale pentru ca nu am simtit ca pot face fara :) nu va certati votati in continuare ! :D

uite twenty te votez pentru ca te tii de tutoriale si esti un baiat serios .

P.S.: numele meu adevarat este Robert acest cont nu este al meu il am asa :) provizoriu :)
Razvan
Membru
Membru
Mesaje: 4485
Membru din: 12 Aug 2011 14:19
Detinator Steam: Da
CS Status: Steam ON
Localitate: Buzau
Contact:

il votez pe robert pentru ca imi place cum a asezat renderul , c4d-urile .
Twenty nu`l baga in seama , toata lumea s-a ajutat la inceput de tutorial , nu este nimic rau in a te uita la tutoriale . Twenty esti pe drumul cel bun , gj
Cl3ar
Membru
Membru
Mesaje: 644
Membru din: 09 Apr 2011 21:24
Detinator Steam: Da
CS Status: Trup si suflet cu DRX.TRYAGAIN.RO
Localitate: Barlad
Contact:

Catalin93 scrie:nu conteaza ca e tutorial daca vrea cineva sa-l voteze pe motiv ca-i place mai mult chiar daca e dupa tutorial eu nu ma supar

parca ti-e ciuda ca e dupa tutorial...daca e dupa tutorial ce ? e un semn bun ca baiatu se apuca serios de photoshop acum zici tu ce zici si poate crezi ca e fraier ca face dupa tutorial insa dupa o luna nu urma tu tutoriale si lasal pe el sa urmeze te asigur ca ai sa zici, de ce n-am urmat eu tutoriale de la inceput ..

Si eu urmez tutoriale dar ma refeream k face tot dupa ala si schimba renderul si gata sa puna si el ceva original de la el nu fix dupa tutorial sa aiba preferintele sale


P.S twenty vezi pe cine faci noob eu nu team jignit ;)
Imagine

Daca ti-am foste de ajutor dati +1 ;) Va dau si eu!
venXca
Membru
Membru
Mesaje: 1324
Membru din: 13 Mai 2011 20:55
Localitate: Craiova
Contact:

Vote catalin . Frt Reusita.
Imagine
Mai iubesti natura, chiar dupa ce ti-a facut?
Cine copiaza avatarul meu sa suga cariciu :))
Avatar utilizator
Radu.
Membru
Membru
Mesaje: 921
Membru din: 19 Apr 2011 13:26
Cunostinte CS: Excelente
Detinator Steam: Da
Contact:

Vote twenty20 , foarte frumoasa!
Catalin si a ta este frumoasa:*
twentyGfx
Membru
Membru
Mesaje: 184
Membru din: 10 Aug 2011 19:20

cearta ... topic mai vechi (nu se mai voteaza) ..

win catalin93 mult mai reusita decat a mea .. felicitari .

:closed:
Imagine
Încuiat

Înapoi la “Provocari”