Neantul inzestrat cu glas.

Arhiva forumului

Moderatori: Moderator Global, Administrator

Încuiat
Alucard
Membru
Membru
Mesaje: 366
Membru din: 09 Apr 2011 18:18
Localitate: Nowhere

Admin reclamat: bucsa
Motivul reclamaţie : Slay respectiv ban imediat dupa.
Dovezi : Imagine

Alte precizări : Se juca mapa deathrun_temple,iar eu eram terro,am zis go 1,dupa care primesc slay de la bucsa,il intreb de ce si nu zice nimic,i'am zis ca e admin de jucarie si a schimbat mapa,pana atunci eram pe server eu,cutzat si multi altii jucam linistiti dr,unii terro lasau go 1,este permis din cate stiu eu,iar bucsa mi'a dat slay.Imediat ce s-a schimbat mapa ,dupa ce l'am facut admin de 1 ron,acesta a inceput sa injure de mama,ca sa arate cat de prost poate fi un copchil de 13-14 ani cand e nervos.I'am zis sa vorbeasca frumos ca ii torn o reclamatie,dupa care ban.
Oare cate reclamatii trebuie sa mai fac la toti prostii dupa server,care au adminul asa pomana si habar nu au cu ce se mananca.M'am saturat de cretini sincer,no offence dar ala nu e nimic mai mult decat un copil fara neuroni.Imi pare rau de parintii lui sincer.Domnul sa'l aibe in pace.

Ce ai vrea sa pateasca? :downgrade evident,fara discutii,nu e prima data cand se intampla sa primesc slay aiurea,de la toti mascaricii.
Fabr3gas

Sa vedem ce zice domnul bucsa_!
Nikki
Membru
Membru
Mesaje: 1334
Membru din: 21 Feb 2011 14:31
Detinator Steam: Nu
Localitate: Calarasi
Contact:

Bucsa merita remove e in alta comunitate ! a intrat pe sevarul de cs si facea reclama la alta comunitate
Ultima oară modificat 28 Apr 2011 20:07 de către Nikki, modificat 1 dată în total.
DACA ti-am fost vreo data de ajutor, multumeste-mi cu +1 rep...

Imagine
Bucsa_
Membru
Membru
Mesaje: 322
Membru din: 05 Mar 2011 00:14
Localitate: Fieni
Contact:

Bun deci mie-mi vine sa rad la reclamtia asta =))
1. El era tero: a zis clar freee 1...,eu imediat y/@@ Freeeeee=Ban ...., Nu a inteles tot l-a lasat inainte ...,Y-am dat slay....Si el a inceput sa ma injure ca sunt admin de ca*** chesti dastea...,Dupe care i-am dat gag.....,Adat retry si m-ia zis cele din imagine probabil pentru a avea dovezi pentru reclamatie......
2. Martori _sp33d_ Cutzat Razor Danezu, etc astia stiu sigur ca erau pe server atunci....
3. G.C.T. tot respectul adevarat ce spui dar nu are nici-o treaba cs cu dr deci pe cs mi-ar trebui un banip si atat....

Acestea sunt spusele mele....sa vedem ce zic alti.
Imagine
baca
Membru
Membru
Mesaje: 1011
Membru din: 25 Feb 2011 18:34

si trebe ban? si din cate stiu eu daca lasi free la toti slay:) ca multi lasau pe 1 free :)
-Quick. Imagine Baca

Crappy Imagine baca^
0ana Imagine baca^
baca^ Imagine J@cki
Alucard
Membru
Membru
Mesaje: 366
Membru din: 09 Apr 2011 18:18
Localitate: Nowhere

Bucsa_ scrie:Bun deci mie-mi vine sa rad la reclamtia asta =))
1. El era tero: a zis clar freee 1...,eu imediat y/@@ Freeeeee=Ban ...., Nu a inteles tot l-a lasat inainte ...,Y-am dat slay....Si el a inceput sa ma injure ca sunt admin de ca*** chesti dastea...,Dupe care i-am dat gag.....,Adat retry si m-ia zis cele din imagine probabil pentru a avea dovezi pentru reclamatie......
2. Martori _sp33d_ Cutzat Razor Danezu, etc astia stiu sigur ca erau pe server atunci....
3. G.C.T. tot respectul adevarat ce spui dar nu are nici-o treaba cs cu dr deci pe cs mi-ar trebui un banip si atat....

Acestea sunt spusele mele....sa vedem ce zic alti.
Esti cretin ?
Intrebare de baraj,ar trebui sa plangi la reclamatia asta,ce nu am inteles tot,free 1 e permis,admin de *CENZURAT* nu ti'am zis,dar vad ca te faci singur,imi place sa spui adevarul,te'am facut admin de 1 ron si admin de jucarie,speed asta cine e ,nici nu era pe server,cutzat era..restul fantomatici ca si tine de altfel copile.
Incep de la capat,esti prost sau te prefaci ?
Nu mi'ai dat gag cretinule,mi'ai dat slay dupa care ban,retry nu am dat in viata mea,se schimbase mapa de la temple la miforest2 sau ceva de genu',nici nu stii comanda de gag,as putea pune pariu,iarta-l Doamne,ca nu stie ce face.
Bucsa_
Membru
Membru
Mesaje: 322
Membru din: 05 Mar 2011 00:14
Localitate: Fieni
Contact:

Nu nu sunt cretin din cate stiu ;)
=)) Prietene tu te certi singur?....Cum sa plang la o reclamatie?...Normal ca ma bufneste rasul cand stiu ca nu e asa,.....Tu crezi ca eu regret ca ti-am dat ban sau slay, crezi prost......Crezi ca mi-e frica ca primesc downgrade sau remove....Nu imi este ok?
Daca imi aduc bine aminte primul meu admin l-am avut acum 4 ani.....Joc Playzeec am 3 lini verzi deci numi spune mie copile ok?
Am servere propri facute de mn, si stiu sa fac pe P.C. ce nu o sa sti tu in 2-3 ani de acu inainte......
As vre-a sa inchei subiectul si sa lasam playeri si admini sa dea CONTRA sau PRO....
Imagine
Alucard
Membru
Membru
Mesaje: 366
Membru din: 09 Apr 2011 18:18
Localitate: Nowhere

Cine te'a intrebat unde joci si ce faci,crezi ca ma intereseaza ca tu in timpul liber *CENZURAT* caramele sau freci menta ?
Sper sa primesti downgrade,in ciuda faptului ca nu te "intereseaza".
E.v.L # Dulc3
Membru
Membru
Mesaje: 26
Membru din: 27 Apr 2011 15:24

din cate stiu io se da slay :P
-BlinD-
Membru
Membru
Mesaje: 212
Membru din: 18 Mar 2011 00:09

Mah am ziso si eu

nu se permite oricare tip de free

>> nici free 1 nici free 2

>> Cat de reclamatie Bucsa_a fost prea dur..
"Nu uita diferenta dintre realitate si joc "
Fabr3gas

1. Pentru free se da ban 30 nu permanent
2. Tu nu ai voie sa dai ban la admini.

Bucsa_ a primit down!

:closed:
Încuiat

Înapoi la “Arhiva forum”